1.4 T yuksek devirde boğulma

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: 1.4 T yuksek devirde boğulma

aracı aldım alalı bir defa olsun kesiciye gireyim diye zorlamadım birde ben deneceğim şu kesici olayını nasıl bir durumla karşılaşıyoruz ve kacıncı viteste kaç bin devirde giriyor  kesiciye  :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
aracı aldım alalı bir defa olsun kesiciye gireyim diye zorlamadım birde ben deneceğim şu kesici olayını nasıl bir durumla karşılaşıyoruz ve kacıncı viteste kaç bin devirde giriyor  kesiciye  :)

Valla ben 1.6 115 hp aracımla 1. vitesimde girmiştim bir kez sadece. Yanlış hatırlamıyorsam 6500 devir sonrasında girmişti. 1. viteste nerdeyse 50 km/saat hıza ulaşmıştım :D

ökandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

1.4turbo motor olan aracımda 6500 devirde kesiciye giriyor yaptığım denemelerde 1. Viteste 54 km 2. Viteste 98 km 3. Viteste yanlış katırlamıyorsam 158 km hız yapıyor devir kesiciye girdiğinde. 4-5 ve 6. Viteste deneme şansım olmadı :D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ökandemir link' Alıntı:
1.4turbo motor olan aracımda 6500 devirde kesiciye giriyor yaptığım denemelerde 1. Viteste 54 km 2. Viteste 98 km 3. Viteste yanlış katırlamıyorsam 158 km hız yapıyor devir kesiciye girdiğinde. 4-5 ve 6. Viteste deneme şansım olmadı :D
1. viteste 54 mü  :eek: .arabaya yazık...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sallierim link' Alıntı:
1. viteste 54 mü  :eek: .arabaya yazık...

Deniz bu denemeler yaparken zaten bir depo benzin gidiyor 1.4t birde active select ise. O bogulma olayi manifold olabilir. Yazilimla duzeliyor.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Deniz bu denemeler yaparken zaten bir depo benzin gidiyor 1.4t birde active select ise. O bogulma olayi manifold olabilir. Yazilimla duzeliyor.
Benim araç da farksız değil içiyor benzini  ::)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Konya ovasindan eski ulukisla yoluna, ordan pozanti'ya ordada otobandan mezitliye 110'a sabitledim, namissiz 80 lira yakti. Bugun wd40 ile gaz kelebegini bi temizleyim daha az yakar. Benden onceki sigir sahibi az yaksin diye lpg'yi pc'den kistirmis. Enjektorler gume gidecekti. Duzelttirdimde araba rahatladi la.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Konya ovasindan eski ulukisla yoluna, ordan pozanti'ya ordada otobandan mezitliye 110'a sabitledim, namissiz 80 lira yakti. Bugun wd40 ile gaz kelebegini bi temizleyim daha az yakar. Benden onceki sigir sahibi az yaksin diye lpg'yi pc'den kistirmis. Enjektorler gume gidecekti. Duzelttirdimde araba rahatladi la.
iyi bari fark etmesen araç telef olacaktı