1.3 motoru sürekli stop eddiriyorum araba çok sarsıyor ( corsa ) acemiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 yaşına gelince öğrenirsin senin desöylediğin gibi trafiğe çıkmadığına göre öğrenmenede gerek yok şu an için yasalar nett yaş:18

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu buraya yazmana gerek yokki asii genç bazı şeyler deneye deneye olur sürekli dur kalk yap cdti motor gazı biraz geç yer kalkışta az biraz fazla bas sorun kalmıcaktır

FIRAT.75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.infaz.in
hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum trafiğe cıkıyorum ama öyle araba felan geçmiyor oralardan deniceğim arkadaşlar selametle burak_61 pm ile msn yollar msn ?

Gizay İmren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.parksosyete.com
yahu kardeşim trafiğe çıkmıyoruz rahat olun yardım ıstıyorum konumu değiştirmeyinn

Araba kullanmadan önce bence biraz daha düzgün konuş. Bu sitenin yaş ortalaması 15-18 değil.

FIRAT.75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.infaz.in
havalı havalı konusmanın bi luzümu yok efendim.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu kardeşim trafiğe çıkmıyoruz rahat olun yardım ıstıyorum konumu değiştirmeyinn

Askerliği Çağrı abiyle beraber yaptınız galiba profillerin kenarındaki yaşa bak ona göre hitap et 24 yaşındaki bi kişiye kardeşim diye hitab etmen doğru bi davranış değil.

Ayrıca araba konusuna gelince ehliyet kurslarında zaten o konuların üzerine basa basa anlatıyorlar. Bence 3 sene daha bekle ondan sonra trafiğe çık ne kimsenin canına nede kendi canına zarar gelmesin.:cool::cool:

Son düzenleme:

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem hitabın hoş değil, hem uyarıya cevabın nazik değil hem de yaşın trafiğe çıkmak için yeterli değil. Ayrıca hatırlatayım yollarda sadece araçlarla karşılaşmıyoruz. Arkadaşlara katılıyorum ehliyetini al ondan sonra trafiğe çık.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullandığın kelime ve insanlara ettiğin hitaba burada dikkat ediceksin.Tamam? ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...