1.3 Dizel Astra Sedan Cosmo mu, 1.4T Insignia Edition Elegance Stil Paket mi?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Dizel Astra Sedan Cosmo mu, 1.4T Insignia Edition Elegance Stil Paket mi?

Tolga KARACA link' Alıntı:
Babaya "hayat senin hayatın beni ilgilendirmez" tripleri he?

Senin yüzünden benzinli aldık iflahımız kesildi, seni yapacağımıza dükkan yapaydık kirası gelirdi bari gibi yakınmalar istemiyorum. Ya da aldık Astra'yı her Insignia gördüğümde sana sövüyorum demesi de kalbimi kırabilir.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Dizel Astra Sedan Cosmo mu, 1.4T Insignia Edition Elegance Stil Paket mi?

Doğan acil değilse alım işi ekime doğru tahminimce dizel 1.6 geliyor onu bekleyin derim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Doğan acil değilse alım işi ekime doğru tahminimce dizel 1.6 geliyor onu bekleyin derim.

Ulaş araba bu yazı çıkartmaz artık, 13. senesinde çünkü. (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Senin yüzünden benzinli aldık iflahımız kesildi, seni yapacağımıza dükkan yapaydık kirası gelirdi bari gibi yakınmalar istemiyorum. Ya da aldık Astra'yı her Insignia gördüğümde sana sövüyorum demesi de kalbimi kırabilir.

İki uçlu değnek yahu resmen, gerçi sadece bir ucu olsaydı adı çıkıntı olurdu daha çok :p

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

İki uçlu değnek yahu resmen, gerçi sadece bir ucu olsaydı adı çıkıntı olurdu daha çok :p

Babama bunu da ileteceğim. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ne iletken adamsın yaa...Şu yağmurlu havalarda hiç çekilmiyorsun!

Kışın büzüşüyorum ya ondan, sen beni birde yazın gör!

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ulaş araba bu yazı çıkartmaz artık, 13. senesinde çünkü. (:)
babaya kıyak geç bi süre senin aracı o kullasın sende onun düldülle idare et hem 1.4T ne tüketir onu görür birde yazı geçirmiş olur :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün bayideydim.benim satış temsilcisi active select bir arabayı satmaya çalışıyordu.manuelle neredeyse aynı yakar falan dedi.adam da inandı ve almaya karar verdi.direk aklıma doğan abi geldi kendi kendime güldüm :D :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bugün bayideydim.benim satış temsilcisi active select bir arabayı satmaya çalışıyordu.manuelle neredeyse aynı yakar falan dedi.adam da inandı ve almaya karar verdi.direk aklıma doğan abi geldi kendi kendime güldüm :D :D

Doğan komik adam vesselam :))