1.3 Cdti Cosmo Sunroof Ve Navigasyonlu Alacağım Fiyat 59500 Diyorlar Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 CDTI COSMO SUNROOF VE NAVİGASYONLU ALACAĞIM FİYAT 59500 DİYORLAR YORUMLARINI

yeni listede fiyatlar biraz daha düşebilir ya da en kötü aynı kalır. 1 senedir 1.3 sport kullanıyorum ve aile için ideal olduğunu düşünüyorum. lakin bagajda bulunan flexi bilmem ne zımbırtısını katlamadan kullanırsanız bebek arabası koyacak yeriniz kalmaz. sport tourer modelinede bakabilirsiniz. daha ferah bir bagaj hacmi var...geçen hafta istanbulda sport düz dizeline 52.000 demişlerdi navi+sunroof ilavesi ile cosmoda aldığınız fiyat  bence de iyi bir fiyat...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Cdti Cosmo Sunroof Ve Navigasyonlu Alacağım Fiyat 59500 Diyorlar Yorumlar

not: konu araçlarımızın fiyatları bölümüne taşınmıştır..

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Cdti Cosmo Sunroof Ve Navigasyonlu Alacağım Fiyat 59500 Diyorlar Yorumlar

Kızım 7 aylıkken aracı aldım. Performansı bence yeterli. Yol tutuşu çok başarılı. Sunroof bence güzel bir özellik ayrıca arabayı çok güzel gösteriyor. Yakıt tüketimi tatminkar. Ben şehir içinde flexi floor a rağmen bebek arabasını bagajda rahatlıkla taşıyabiliyorum. Tabi bu bebek arabasının boyutları ile de ilgili olabilir. Ama 2. bir çocuk olursa aracın arka tarafı ve bagajı yetersiz gelebilir.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şİmdiden hayırlı olsun diyelim:)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3 kişilik bir aile için yeterli bir araç olacaktır zaten fiyat konusunda ise eğer araç sizin için cok acil değil ise 2-3 hafta bekleyip öyle alın bence kaybedecek birşeyiniz yok ama kazanacak 2-3 bin tl olabilir evill2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...