1.3 Cdti Cosmo Sunroof Ve Navigasyonlu Alacağım Fiyat 59500 Diyorlar Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
color=blue][/color] ARKADAŞLAR 1.3 CDTI COSMO SUNROOF VE NAVİLİ ALMAK İSTİYORUM BANA VERİLEN FİYAT 59500 TL 1.15 KREDİ FAİZ ORANIYLA SİZCE BU FİYAT UYGUN MU YA DA BEKLEMELİMİYİM BEKLEYECEKSEM NE ZAMANA KADAR BEKLEMELİYİM. AYRICA ARACIN PERFORMANSI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ BİR BEBEK BABASIYIM BUNA GÖRE DE YORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM. BU RÜZGAR ALMA OLAYI ARAÇ İÇİ SES OLAYI NASILDIR.

Admin: forumda tamamen büyük karakter kullanmak yasaktır.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 CDTI COSMO SUNROOF VE NAVİGASYONLU ALACAĞIM FİYAT 59500 DİYORLAR YORUMLARINI

Hoşgeldin hoşgeldin :)

Kimden aldınız bu fiyatı özelden de pm atabilirsiniz.
Bebek babası olmanızdan ötürü performansı sizi tatmin eder. Bakmayın bizim gitmiyor demelerimize :)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 CDTI COSMO SUNROOF VE NAVİGASYONLU ALACAĞIM FİYAT 59500 DİYORLAR YORUMLARINI

Aile babası olarak performansı yeterli ve aile bütçenizi sarmıyacak ölçüde yakıt ekonomisine sahip, ama elbette sonuçta son nihayi kararı siz vereceksiniz herkezin kendine özgü bir yaşam sitili var. Sunroof olayıda son derece iyi bence mutlaka sunroflu alın derim sonuçta sonradan takılabilecek bir özellik değil. Navigasyon olayına gelince ;dilerseniz sonradan da takabiliyorsunuz ancak orjinal olması benim şahsi fikrim biraz daha iyi. Çünkü şhark anten(Köpek balığı sırtı) orjinal olarak üzerinde geliyor. bunları sonradan da yapabiliyorsunuz ancak işçilik-montaj çok önemli ayrıca zaman kaybı diye düşünüyorum.. Şimdiden hayırlı olması dileğiyle

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyatı ankaradaki bayilerden aldım bu arada ben de kastamonudanım navigasyonu ben de orjinal istiyorum fakat cyclon takıyolarmış bi de dvd özelliği orjinalde yok o yüzden kafam takıldı aslında çok da problem etmiyorum fiyat konusunda bi yorum yapmadınız sizce yüksek mi ideal mi bu içeriye ses alma olayı falan nedir ayrıca soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ilk kez bu forum olaylarına giriyorum idare edin  ;D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öyle içeri ses alma falan zannettiğiniz ya da gözünüzde çanlandırdığınız gibi bir şey değil.
Fiyat olarak size verdikleri rakam 2011 için mi 2012 için mi? 2012 araca s.roof ve navi ile ise bence güzel rakam, yaklaşık 5bin lira gibi indirim var liste fiyatına göre.
Önceden bir aracınız var mıydı? Modeli nedir varsa, ona göre kıyaslamasını yapalım :)

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 modele veriolar bu fiyatı elimde hyundai accent var lpgli 1.3 2006 model kıyaslanamaz heralde :D şimdi aradım bayiyi elinde kalmamış benim istediğim modelden cuma günü dönecekler tekrar liste fiyatları da değişecekmiş inşallah artırmazlar bu arada deli oluyorum bütün araba modellerinde kampanya var bi yeni astrada yok reklamları gördükçe sinirleniorum acaba kampanya yaparlar mı die de beklemio değilim :d

yemreozacmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı rakamı banada vermişlerdi aynı özelliklerdeki araca gayet uygun bence

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki aldın mı o fiyata yoksa o aracı alan sen misin aldıysan hangi bayiden aldın

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyaz renk buarada almak istediğim araç

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
2012 modele veriolar bu fiyatı elimde hyundai accent var lpgli 1.3 2006 model kıyaslanamaz heralde :D şimdi aradım bayiyi elinde kalmamış benim istediğim modelden cuma günü dönecekler tekrar liste fiyatları da değişecekmiş inşallah artırmazlar bu arada deli oluyorum bütün araba modellerinde kampanya var bi yeni astrada yok reklamları gördükçe sinirleniorum acaba kampanya yaparlar mı die de beklemio değilim :d

accent ten sonra emin olun uçak gibi gelecek size. Fiyat çok uygun bence. Dikkat ederseniz astranın sınıfında,kalitesinde o dolulukta bir aracın fiyatı enaz 70bin seviyelerinde AFL zaten ayrı dünya. Yol sesi falan kafanızı karıştırmasın en azından benim aracımda bu ses yok. Siz Kastamonu'da olduğunuzdan bilirsiniz zincir fabrikası yokuşunu hani Ankara suluğu denen yokuşu. Orada 180 190 la hiç ses falan duymuyorum ben ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...