1.3 aracim cok yakiyor nedendir ?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar 2012 model 1.3 cdti 75 bg aracim var kendisine yazilim yaptim 95 100 bg arasi oldu yakit fazla degismedi hatta hic degismedi gibi gecen gun aracimi alcalttim ayni gun 16 jant aldim uzerinxe 195/45 jantlar geldi 1 hafta oncede aracimi shellden nitro + aldim bugun bakiyorum yarim depoyla 400 km yapmis yaa gozlerime inanamazdim cekisinde dusukluk yok lastikler biraz fazla surtunuyor sanirim sea cook cikiyor sizce neyden kaynaklidir jantmi yakitmi yoksa baska sorunmu vardir aracim 70 binde manuel lutfen bir yol gosterin arkadaslar kafyi yiycem hergun kullaniliyor git gel 30 km ise gidip geliyorum

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortalama tüketim ne kadar ?
şehir içinde 6.2 civarına kadar çıkıyor corsalar. dur kalk varsa trafikte...

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5.8 fln aslinda baktiginizda cok degil ama bundan bir kac ay once bu kadar yakmiyordu

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığınız yakıtdan olabilir. birde jant lastik bir miktar farkettirir... bakım durumu nedir hava fiktresi ve mazot filtreside baya etken bu duruma

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni bakım oldu mazot fıltresı yan marka olan delphı ile degıstı bosh bulamadım hava fıltresıde orjınal

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyıde usta yarım depo 400 km cok ıyı bı rakam sehır ıcınde sen onceden hıc basmıyodun herlde gaza kı bu kadar sasırmandakı aradakı km farkı ne kadar? daha onceden ne kadar yapıyodu kı?

16 jant kalın lastık tabı gaza bıraz daha yuklendırır senı yazılımda olunca bı tık daha fazla yakarda genede normal bence sehır ıcınde