1.3 95hp astra J sporta chip taktıran varmı...!

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 95hp astra J sporta chip taktıran varmı...!

astra j sedan aracımda 1 yıla yakın bir süredir race chip kullanıyorum, ayarları şuan yarıda olmasına ragmen çok seri oldu araç. dpf filtresi ilk aylarda uyarı veriyordu ama şu son 3-4 ay sıkıntı çıkarmıyor. dyno da test edemedim ama hemen hemen 1.6 dizeller kadar olmasa da çok yaklaştı diyebilirim

Fatihkaracan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba. Bende Astra j 1.3 ü yeni kullanmaya başladım. Eski aracın 1.6 TDI motordu ve çok hızlıydı. O Araçtan sonra Astra çok hantal, özellikle kalkışta ve ikinci vitesde 20 km den sızlanırken inip arkadan itesim geliyor :'( Araç kontrol ünütesine yazılım attırmam mümkün değil fakat sök tak gibi kolay yöntemle bir box kullanabilirim. Faruk bey siz kullandığınız markayı özelden atabilirmisiniz? ayrıca diğer kullanan arkadaşlardanda bilgi bekliyorum. Yurt dışı sitelerde uygun fiyata bulunabiliyor böyle deneyimi olanlardan da ayrıca bilgi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fatihkaracan link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Bende Astra j 1.3 ü yeni kullanmaya başladım. Eski aracın 1.6 TDI motordu ve çok hızlıydı. O Araçtan sonra Astra çok hantal, özellikle kalkışta ve ikinci vitesde 20 km den sızlanırken inip arkadan itesim geliyor :'( Araç kontrol ünütesine yazılım attırmam mümkün değil fakat sök tak gibi kolay yöntemle bir box kullanabilirim. Faruk bey siz kullandığınız markayı özelden atabilirmisiniz? ayrıca diğer kullanan arkadaşlardanda bilgi bekliyorum. Yurt dışı sitelerde uygun fiyata bulunabiliyor böyle deneyimi olanlardan da ayrıca bilgi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
welllcommee
Adet geregi ilk mesajimizi tanisma bolumune aciyoruz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0