0421 arıza kodu

faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracım 0421 arıza kodunu verdi.açılımı: ISITMA KATALiTiK RANDIMANI SINIRLAR ALTINDA bu ne demektir.yardımlarınızı bekliyorum.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:27 ----------

yardım edecek kimse yokmu arkadaşlar.acil bekliyorum

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracım 0421 arıza kodunu verdi.açılımı: ISITMA KATALiTiK RANDIMANI SINIRLAR ALTINDA bu ne demektir.yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba aracınız lpgli mi aracınızın egzoz emisyon lambası yanıyor ve bu lambayi söndürüp aracı benzinde kullanın 3-4 gün tekrar aynı hatayı veriyor mu vermiyorsa sorun lpgde araç benzinde yanmayan lamba lpg ye geçince yanar o gün içinde ilk önce aracın lpg tesisatı na baktırın ateşleme bobinine kablo bağlanmış mı bende de aynı hata vardı

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:50 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:47 ----------

Benim paylaştığım konu burdan bakınız
http://www.opelim.net/forums/teknik-servis/102937-astra-h-de-katalizor-iptali-yapsam-mi.html

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızın motoru ne? kmsi ne? sorun lpgdemi gerçekleşti? lpg varmı? tesisatla son zamanda oyandı yada birşey yapıldımı? siz biraz açın konuyu bizde yorum yapalım bilgimiz dahilinde...