Zafira 2006 enjoy hakkında yorum

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Opel e geri döndüm.Yıllar önce Astra ile başlayan daha sonra Vectra ile hüsranla sonuçlanan Opel maceram kaldığı yerden tekrar başladı.Şimdi 2006 model Opel Zafira Cosmo 1.6 16V Zavolli lpg kitli 83.000 km de bir araca sahip oldum inşallah hayırlı olur ... :bir:

• Beğen
Tepkiler: ZKARAPATLAK

ZKARAPATLAK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Opel almaya karar verdim. Yazdığınız yorumlardan etkilendim. Bir hafta sonra elime geçecek diye dua ediyorum.

ZKARAPATLAK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Opel Zafira Hakkında bilgi verecek bir arkadaş arıyorum, lütfen yardımcı olur musunuz? :)

ZKARAPATLAK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Aracımı aldım, şimdilik biniyorum, kontrol için servise götürmemi tavsiye eder misiniz?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aracımı aldım, şimdilik biniyorum, kontrol için servise götürmemi tavsiye eder misiniz?

Merhabalar, öncelikle aracınızın son bakımı hangi kilometrede yapılmış bunu kontrol ediniz. Eğer bakım yaklaşmışsa bütçenize göre öncelikle yağ ve filtre, bujiler, hava ve polen filtrelerini kesin değiştirin. Sonrasında duruma göre balatalar, V kayışı ve triger kayışını mutlaka kontrol ettiriniz. Aracınızı güzel günlerde güle güle kullanın inş.