Yeni Güncelleme Nisan 2011 Tarihli

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Güncelleme Nisan 2011 Tarihli

Sayın Türk az önce servisimi aradım ve bu güncellemeden bahsettim fakat böyle bir güncellemenin olmadığını söylediler acaba sız guncellemenın kodunu ve tam olarak ne ıcın oldugunu ogrenıp buraya yazabılırmısınız ?

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Ozan link' Alıntı:
Sayın Türk az önce servisimi aradım ve bu güncellemeden bahsettim fakat böyle bir güncellemenin olmadığını söylediler acaba sız guncellemenın kodunu ve tam olarak ne ıcın oldugunu ogrenıp buraya yazabılırmısınız ?

sn ozan bu guncelleme dizel otomobiller için... main body system bişeyi idi ama kodunu o an almayı bilemedim... benim araç mart 12'de trafiğe çıkma, şubatta üretimdir büyük ihtimalle.. güncelleme de mart veya nisan ayında çıkmıştır.

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Ordu Ateş Opel'e gittim ve bu güncelleştirmeyi sordum,aracımın güncel olduğunu söylediler,gerçekten de böyle bir güncelleştirmeden haberleri vardı ama

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar navigasyon sistemleri başlığına da yazım; Cyclone a denilen parça takıldı değişen birşey yok  madd

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=Ozan link=topic=1205.msg26467#msg26467 date=1302948037]

sn ozan bu guncelleme dizel otomobiller için... main body system bişeyi idi ama kodunu o an almayı bilemedim... benim araç mart 12'de trafiğe çıkma, şubatta üretimdir büyük ihtimalle.. güncelleme de mart veya nisan ayında çıkmıştır.
[/quote]    tesekkurler sayın turk aracım dızel degıl hemen atladım balıklama  005hihih

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

gerçekten aranmayı beklemek yanlışmış... 14alkiss

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün servise uğradım aracıma ait güncelleme olmadığını söylediler

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

guncellemeden once yagmur sensoru çok duyarlıydı.. simdi fitil oluyorum... duyarlılık seviyesi 3 de bile yetersiz kalmaya basladı  madd

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
guncellemeden once yagmur sensoru çok duyarlıydı.. simdi fitil oluyorum... duyarlılık seviyesi 3 de bile yetersiz kalmaya basladı  madd

Yağmur sensörüm iyi de AFL sistem stopları çalışmayan arabaları ciddiye almıyor  011zaa

Karşıdan gelen ya da önde giden araç varsa farları kısan sistem eski nesil stopları sönük yanan ya da hiç yanmayan araçlara uzunları dayıyor, geçen rezil olacaktım az daha; arkadan selektör atıp durdu eski bir Renault 12 ye  general_hoho