yay arıyorum

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yay arıyorum

mrt54 link' Alıntı:
Aynen Kardeşim Dinamit Olayını zaten izlemişsindir televizyonlardan...

Yok be abi ilk kez duydum link varsa atar mısın bakayım tel'den yazıyorum da merak ettim

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bunu nasıl görmemişim ağzım açık kaldı içimden çok söz geçti de buraya yazmak yakışık almayacak...  battle_Teroriste

şu canım turistlik yeri gözümüzün önünde yediler bitirdiler adam akıllı bi başkan gelmeyecek mi Kuşadamıza :(

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Ben de yeni eibach taktırdım, herzaman girdiğim otoparka giremedim ve herzamanki çukurlar gözüme daha büyük gelmeye başladı :D ama öte yandan arabaya daha fazla binmek istiyor canım, ve savrulma diye birşey kalmadı araçta hakimiyetin elinde olduğunu hissediyorsun. Tavsiye edermiyim yollarınız düzgün ise evet

Valla foto paylasirsaniz cok sevinirim,ozellikle camurluk ve lastigin arasindaki boslugu gosteren resimler olursa daha iyi olur,birde kullandiginiz yay 3,5 cmlikmi

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Ben de yeni eibach taktırdım, herzaman girdiğim otoparka giremedim ve herzamanki çukurlar gözüme daha büyük gelmeye başladı :D ama öte yandan arabaya daha fazla binmek istiyor canım, ve savrulma diye birşey kalmadı araçta hakimiyetin elinde olduğunu hissediyorsun. Tavsiye edermiyim yollarınız düzgün ise evet

cooll