YARDIM Lütfen. Opel Corsa 1.4 Comfort 2002 model aracım yolda giderken aniden stop ediyor.

Hoqqabaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krank devir sensoru arızası mars yapar ama boş çevirir ariza bu gibi yine de gözle bakmak lazım
Usta Krank devir sensörü de olabilir demişti. Ama kesin emin olamayız degisiriz ama sonunda geçmezse boşa masraf etmiş olursun dedi öneriniz nedir ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
krank devir sensörünü sök bir demire yaklaştır demiri çekmesi lazım çekmiyorsa bozulmuştur hatta o parçayı al parça ciya git rica et et dediğimi dene anlarsın üstad

• Beğen
Tepkiler: Hoqqabaz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ve mutlaka üzerine bak gm dır gm tak farklı marka takarsın arıza kodu yakar durur tak diye yolda bırakır

Hoqqabaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krank devir sensörünü sök bir demire yaklaştır demiri çekmesi lazım çekmiyorsa bozulmuştur hatta o parçayı al parça ciya git rica et et dediğimi dene anlarsın üstad
Çok teşekkür ederim kardeşim dediğini deneyeceğim inşallah sorun ondan kaynaklanıyordur.

Hoqqabaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
hayır sökmeniz gerekli ucuna demiri yaklaştırın çekip yapışması lazım bazen yapışır ama kayar gider o bozulmaya başlamıştır yada hiç yapışmaz o kökten bozulmuştur

• Beğen
Tepkiler: Hoqqabaz

Hoqqabaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır sökmeniz gerekli ucuna demiri yaklaştırın çekip yapışması lazım bazen yapışır ama kayar gider o bozulmaya başlamıştır yada hiç yapışmaz o kökten bozulmuştur
Anladım çok çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

semihmaltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de daha önce polo classicle başıma gelmişti hata kodu krank sensörü olarak veriyordu değiştirdim o gün sıkıntı yok ertesi gün hiç çalışmadı yan sanayi parça takılmıştı sanırım. Çekiciyle tekrar sanayiye gittim bıraktım akşama aldım 4 5 parça denemiş ustam olmamış en son orijinal çıkma sensör alıp takınca çalışmış. Orijinal parça olmasına özen gösterin bence de

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoqqabaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de daha önce polo classicle başıma gelmişti hata kodu krank sensörü olarak veriyordu değiştirdim o gün sıkıntı yok ertesi gün hiç çalışmadı yan sanayi parça takılmıştı sanırım. Çekiciyle tekrar sanayiye gittim bıraktım akşama aldım 4 5 parça denemiş ustam olmamış en son orijinal çıkma sensör alıp takınca çalışmış. Orijinal parça olmasına özen gösterin bence de

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen öyle yaparım inşallah. Bende hata kodu, lamba vs falan yanmıyor. Bilgisayara bağlayınca da sadece EGR(Egzoz gazı devir daimi) aşırı diye bir hata çıkıyor karşıma. Ustaya sordum stop etmesi ondan kaynaklanmaz dedi.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
o kat dan yapıyor olabilir