Yapmak istediklerimiz

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yapmak istediklerimiz

Dün bahçeşehir mobilyacılar çarsşısının orda bir yere sordum kapı döşemeleri ve koltukların koyu kırmızı kaplanması için imitasyon bmw,vb.. tarzı dedi 1200 tl(işçilik dahil) 2 yıl garanti veriyoriyorlar ancak hakiki deri 2500 tl civarı ve garantisi yok.Pazarlığa açık bir durum diyede telefonda söylemedide değiller.Ancak bizim araçlarda koltuk ısıtma olmadığı için bu deri döşeme kışları bir sıkıntı haline dönüşür mü diye merakta etmiyor değilim noell

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
Dün bahçeşehir mobilyacılar çarsşısının orda bir yere sordum kapı döşemeleri ve koltukların koyu kırmızı kaplanması için imitasyon bmw,vb.. tarzı dedi 1200 tl(işçilik dahil) 2 yıl garanti veriyoriyorlar ancak hakiki deri 2500 tl civarı ve garantisi yok.Pazarlığa açık bir durum diyede telefonda söylemedide değiller.Ancak bizim araçlarda koltuk ısıtma olmadığı için bu deri döşeme kışları bir sıkıntı haline dönüşür mü diye merakta etmiyor değilim noell

Kışın k.çımıza kar yağar valla. (:)

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaslar benimkiler asagidaki sekilde.Allah kaza bela vermedikce,kapi ici ledleri de yaptirdiktan sonra artik baska birseye para harcamak istemiyorum :)

Yaptirdiklarim:

Cyclone.
RaceChip.
Bi-Xenon Cosmo far.
Llumar 2 numara cam filmi.
Boya,doseme ve jant koruma.
Bagaj ve plaka beyaz ampul uygulamasi.
Ic tavan aydinlatma led ve torpido led uygulamasi.

Yaptiracaklarim:

Kapi ici led aydinlatma.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kışın k.çımıza kar yağar valla. (:)

Sorma abi ama siyahtada çok güzel duruyor velet greatt İnternette görmüştüm almanyadan bir Astra J'nin kapı döşemelerini yapmışlar çok tatlıydı olmadı sadece kapı döşemelerini yaparım ,Malum kar yağdırmayalım  general__p

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yaptırdıklarım kısmı sonunda biraz dolmaya başladı gibi, Enjoy Plus arabamı biraz daha geliştirebilirsem ne ala. (:)

2 senede yaptırdıklarım

Park sensörü
Tiryaki seti
Arka stop karartması
Kapı koluna led uygulaması
Park lambaları ve kısa far değişimi
Plaka aydınlatması kombinasyonu
Krom cam çıtası
Uzunlarla sis lambalarının senkronize edilmesi
Çift korna değişimi
Shark anten

İçimde kalan ve hala yaptıramadıklarım

Cam filmi
Ön farların Sport farlarla değişimi
DVD + Navigasyon

İçimde kalan ve hiçbir zaman bu arabaya yaptıramayacağım

Çift bölgeli klima
AFL

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nasipe,

-beş kollu spor jantı almak istiyorum,(jantlarımla ilgili bir sıkıntım yok,fakat kış ve yaz lastiklerim için ayrı ayrı jantlarım olsun istiyorum)
-multimedya cihazlı bir müzik sistemi kurmak istiyorum,(multimedya cihazi hariç bütün malzemeler hazır)
-sis farı taktırmak istiyorum,(olmazsa olmazım değil,bu güne kadar sis farlarımı hep gündüz farı niyetine kullandım,şükür astramda gündüz farı var)
-kapı kolu,vites altı ve ayak altı aydınlatmalarını yaptırmak istiyorum,(önümüzdeki yaza muhakkak yapılacak)
-ön tampon panjuru kromu takmak istiyorum(önümüzdeki yaza muhakkak takılacak)
-direksiyonu deri ile kaplatmak istiyorum yada çıkmacıdan sport direksiyonu alabilirim,

bugüne kadar yaptıklarım ise

-cam çerçevesi kromu takıldı
-sis farı krom çerçevesi takıldı
-cam filmi çekildi
-stoplar karartıldı
-ve son olarak lpg montajı yapıldı(benim için en önemli olan değişiklik budur ,olmazsa olmazım bravoo)

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaput, çamurluklar ve ön tampona seken taşlardan korumak için şeffaf koruyucu film yaptırmak istiyorum :)
Malumunuz kar da yağdı zaten bozuk olan yollar iyice kötüleşti :)

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende kapı kolu içi led,vites altı led ve ön-arka ayakaltı ledleri yaptırmak istiyorum. Ankarada bu uygulamayı yapan,yaptıran veya yaptırabilecek bir yer bilen var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle krom egzoz ucu, arka kapı hoparlör işi tamamdır hallettim, kedi gözlerine led, sprint booster ve spor hava filtresi de olduktan sonra turbo yazısı  :)