Yapıştırma Plaka

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankara'da bu plakayı profesyonelce yazılarını düzeltip yapıştırma yapacak yer varmı dır?

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Şaşmaz da md plaka diye biyer var. Gayet profesyonel calisiyorlar. Denizbank'in 2 arka sokaginda olmasi lazim

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yapıştırma Plaka

Plakalarımı yapıştırma yaptırmıştım. Fakat ön plaka ikinci kez düşme tehlikesiyle karşı karşıya. Serviste siyah silikonla yapıştırdılar, fakat yine çıktı. Ön tampondaki yağlı plastik sanırım silikon falan dinlemiyor. Ne yapmalıyım vida ile monte mi ettirsem yoksa pleksi plakalık falan mı alsam? Yardımcı olur musunuz?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Plakalarımı yapıştırma yaptırmıştım. Fakat ön plaka ikinci kez düşme tehlikesiyle karşı karşıya. Serviste siyah silikonla yapıştırdılar, fakat yine çıktı. Ön tampondaki yağlı plastik sanırım silikon falan dinlemiyor. Ne yapmalıyım vida ile monte mi ettirsem yoksa pleksi plakalık falan mı alsam? Yardımcı olur musunuz?
3M çift tarafli bant+uçlarina silikon. Tamponu sokmeden cikmaz bidaha.
Cift tarafli banti yukardan asagi dogru yapin.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesınlılle 3m cıft taraflı bant gerısı hıkaye

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

makyajlı tampon vida harici hiç bir şeyi kabul etmiyor arkadaşımınkinde denedik en baba çift taraflı bantı plakanın arkasını olduğu gibi kapladık ısıtıp yapıştırdık yinede olmadı makyajlı kasa için en iyi çözüm pleksi plakalık yaptırıp vida ile sabitlemek gerisi hikaye

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ben makyajli kasa on tampona 3m bant ve siyah silikon ile yapistirttim; birakin dusmeyi, eliyle tamponu sokmeden kirmadan sokebilene arabayi veririm. Ben bu cussemle asildim tampon yerinden cikiyordu. En saglami dik olarak esit araliklarla 3m bant aralara nokta seklinde siyah silikon.

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siyah  silikon, 3M bant herşey yapıldı ama bir gün sabah otoparkta tamponün önünde bulunca 2 taraftan vidaladım. Allah'tan otoparkta düşmüş, bir de plaka atramaya çıkacaktık...