yapın yada yaptırın :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yapın yada yaptırın :)

Çok güzel olmuş, düzgün yapılırsa airbag için sorun oluşturacağını zannetmiyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Airbag manyetik alanlardan bile etkilenen karmaşık bir sistem. Aracın kullanma klavuzunda Airbag alanlarına en küçük bir müdahaleye  bile ön görülmediği belirtiliyor. Hatta sticker dahi yapıştırılamaz.

Yetkili servis çalışanlarını güvenlik uzmanı mı sanıyorsunuz? Kendini bilen hiçbir yetkili servis bu uygulamayı yapmaz / yapamaz.

Ha bir şey olur mu derseniz. Bence de olmaz ama gerçek bir yetkili servis güvenliği baz alıp asla bu uygulamayı yapmamalı.

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önce ben paylaşmıştım deneme amaçlı bu uygulamayı o zamanlar nasıl yapılacağını araştırmıştım.
[img=684x600]http://i238.photobucket.com/albums/ff114/kasmakcac/astra/astradreksled_zpsf3c3cdf6.jpg[/img]

Şu pdf dosyası bi fikir verebilir
https://drive.google.com/file/d/0B_cD34c1-WnhdGYtQ2hhSlNVY1E/view?usp=sharing

elektriği direksyon üzerinde butonların söketlerinden alınabilir alınabilir ya da yakındaki herhangi bi yerden alınabilir.

Airbag için sıkıntı olacağını sanmam Airbag korna olan kısımda direksiyondan bağımsız sekişlde cıkıyor. uygulamada fiber led kullanıldığı için herhangi bir elektrik yada manyetik alan oluşmaz ışık kaynağından çıkan ışık plastik kısmı aydınlatıyor. Ben çinden 10 lira gibi bi fiyata almıştım

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paylaştığınız PDF dosyasından konu ile ilgili bir çıkarımda bulunamadım lütfen açıklar mısınız

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farklı bir uygulama bende geceleri gözü yoracağı kanısındayım. Kısılabiliyorsa olabilir. Sivas opelede teşekkür ederiz.

mksener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

süper olmuş..