Yakıt Püskürtme Regülatörü arıyorum

Webster

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Aracımda (z14xep) uzun zamandır benzinde zor/geç çalışma problemi vardı ve nihayet kaynağını bulduk: Yakıt püskürtme regülatörü (aşağıdaki resimdeki gibi). Artık benzinde hiç çalışmıyor ve acil bu koltuk altı depo üstü olan kapaktaki valfi arıyorum, 0 bulmak çok zor ya da ayıptır söylemesi biraz bütçeme şimdilik tuzlu. Bir adet çıkma var ama garantisi yok. Bu konuda uygun fiyatlı çıkma ya da 0 bulmama yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Ankara'da ikamet etmekteyim ve soğuklar geldiği için de biraz acil ihtiyacım var artık.
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Yakit-puskurtme-regulatoru4286f02c8deb83b7.png

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Aracımda (z14xep) uzun zamandır benzinde zor/geç çalışma problemi vardı ve nihayet kaynağını bulduk: Yakıt püskürtme regülatörü (aşağıdaki resimdeki gibi). Artık benzinde hiç çalışmıyor ve acil bu koltuk altı depo üstü olan kapaktaki valfi arıyorum, 0 bulmak çok zor ya da ayıptır söylemesi biraz bütçeme şimdilik tuzlu. Bir adet çıkma var ama garantisi yok. Bu konuda uygun fiyatlı çıkma ya da 0 bulmama yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Ankara'da ikamet etmekteyim ve soğuklar geldiği için de biraz acil ihtiyacım var artık.
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Yakit-puskurtme-regulatoru4286f02c8deb83b7.png
Bundan olduğu garanti minkrank yada egzantrik sensörleri ne bakildimi yakıt basıncını ölçtür değişmeden önce

• Beğen
Tepkiler: Webster

Webster

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bundan olduğu garanti minkrank yada egzantrik sensörleri ne bakildimi yakıt basıncını ölçtür değişmeden önce
Cevap için öncelikle teşekkür ederim. 2 aydır bu denilenlerin hepsine baktırdım hocam ve soruna rastlamadık. Pompa da ölçüldü, hortumlar da değişti yenisi ile, Yeni benzin pompası ile de denendi hatta. Hiç birinde sorun olmadığını saptadık artık. En son bu dediğim parçaya dokunuş yapıldığında anlık düzen tutup 1 2 gün içerisinde geri eski haline geldiğini gördük.