YAKIT ALMAKTA SORUN YAŞIYO

SCUBADİVER

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
MOKKA 1.4 TURBO BENZİN OTOMATİK ŞANZIMAN ARACIM VAR.YAKIT AZALDIĞI ZAMAN VE BAZEN DE YOKUŞLARDA ARAÇ TEKLEME YAPIYO .GAZDAN KESİP TEKRAR GAZ VERİNCE BAZEN SORUN ÇÖZÜLÜYO BAZENDE TEKLEMEYE DEVAM EDİYO SORUNUN YAKITI TAM ALAMAMASINDAN KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM HERHANGİ BİR FİKRİ OLAN VARMI ?VEYA BÖYLE BİR SORUN YAŞAYAN ?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bilal bey öncelikle geçmiş olsun. Yakıtı hangi istasyondan alıyorsunuz ? Ayrıca aracınızda LPG varmı ? Son bakımlarınızı ne zaman yaptırdınız, bujileri kontrol etmekte fayda var..

• Beğen
Tepkiler: SCUBADİVER

SCUBADİVER

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bilal bey öncelikle geçmiş olsun. Yakıtı hangi istasyondan alıyorsunuz ? Ayrıca aracınızda LPG varmı ? Son bakımlarınızı ne zaman yaptırdınız, bujileri kontrol etmekte fayda var..
Genelde shellden aliyorum. LPG yok. Bujileri kontrol ettirdim orada bi problem yok dediler.son bakim uzerinden 2 yil gecti

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Genelde shellden aliyorum. LPG yok. Bujileri kontrol ettirdim orada bi problem yok dediler.son bakim uzerinden 2 yil gecti
Üstadım, öncelikle aracınızın yağ bakımı dahil komple bakımını yaptırınız. Bujileri her durumda değiştiriniz. Büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir diye düşünüyorum. Araçlarımızda bakım periyodu 10-15 bin km veya 1 yıldır. Bunlardan hangisi önce dolarsa bakım tekrarlanır...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Benzin filtresi var mı araçta