Wolksvagen golf mk4 boya koruma uygulaması

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Ildır ıldır yanıyor maşallah.
Amatör uygulamalarda APC ve Ironout önerileriniz nedir.

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ildır ıldır yanıyor maşallah.
Amatör uygulamalarda APC ve Ironout önerileriniz nedir.
Öncelikle teşekkür ederim

Apc olarak bir çok seçenek mevcut ve ben o konuda net bişey söyleme taraftarı değilim açıkcası bu aralar Koch chemie ürünleri revaçta demir tozu temizleyici olarak Koch chemie fb kullanıyorum şu an

• Beğen
Tepkiler: qokhan1

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın boyası fabrika kondisyonuna gelmiş ellerinize sağlık. Ayna gibi olmuş eyvallah. Ama benim tüm bunların üzerinde olduğunu düşündüğüm ve daha önce sonax gibi kurumsal ve dünya çapında bir firma da dahil olmak üzere hiçbir işletmede uygulandığını görmediğim bir detay var.
Pasta'dan önce aracın boya kalınlıklarını ölçmüşsünüz yanılmıyorsam. Eğer böyle yaptıysanız polisaj makinasını alıp arabaya tekme tokat girişenlerle dolu şu piyasada bu işi profesyonelce yaptığını gördüğüm tek kişisiniz, bence ustanın hasısınız. Sizi alkışlıyorum.... Bravo..... [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Boyanın da bir kalınlığı var sonuçta, körlemesine makinayı kapıp arabaya dalan adamlar yüzünden belki piyasada bir sürü güneş yanıklı araba var. Bu tip adamların eline bıraksam belki arabada boya bırakmayacaklardı. Bilgisiz ya da kolaya kaçtığını düşündüğüm bu oto yıkamacılardan kaçarak Sonax'a gittim. Sonax'ta işlem yaptırdığımda tamam kaliteli ürünlerle kaliteli bir uygulama yaptılar ama sizin raporunuzun %1'i kadar bile detay içeren bir rapor sunamadılar. Bu yüzden fotoğraflardaki detaylı raporunuzu da ayrıca beğendim.

Sadece paylaştığınız fotoğraflarla bile bana yansıtmayı başardığınız profesyonelliği malesef Sonax'ta hissedemedim. Yaptıkları uygulama sonucunda arabama ne tür bir uygulama yapıldığı ile ilgili net bir bilgi sahibi değildim. Sonradan araştırarak ufak ufak bilgi sahibi oldum.

Aramızda sadece 100km var. Ben sizi bu uygulamalar için rahatsız etmek isterim. Hem de çok isterim[emoji16]
Bugün uygulamaya başladığım yakında konusunu açacağım araç şaka değil spiral ile yapmışlar öyle uğraşıyorum ki anlatamam
f370de3ed03b545f55c3c670d11aa908.jpg

• Beğen
Tepkiler: omeroz