(video eklendi) Astra K cdti Titreşim Sorunu

Aömdr

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Hızlanmayla ilgili bir sorun yok. Hatta şimdi iş çıkışında denedim, 4. 5. Vitrslerde bile hemen hızlanıyor.
Benim sorunum ses ve titreşim en çok.

Bahsettiğiniz videoları da izledim ama seslere pek anlam veremedim.
“Bakın zincir sesi geliyor araba titriyor” dedikleri anla tamir sonrası “bakın ses gitti, zincir sesi yok, araba titremiyor” dedikleri anlar arasında pek fark göremedim. Videoda sesler bozuluyor sanırım.
O zaman diğer ihtimal lastiklerle ilgili olabilir bir de bu açıdan araştırmak lazım . Ben de yarın atayım bir video karşılaştıralım. Ya da kafaya takmamak lazım ustaya gitseniz zaten arıza kodu yoksa ya da çok belirgin değilse zaten deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışacaklar . Bir ton para alıp bir şey yok diyecekler :)

Tula

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
O zaman diğer ihtimal lastiklerle ilgili olabilir bir de bu açıdan araştırmak lazım . Ben de yarın atayım bir video karşılaştıralım. Ya da kafaya takmamak lazım ustaya gitseniz zaten arıza kodu yoksa ya da çok belirgin değilse zaten deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışacaklar . Bir ton para alıp bir şey yok diyecekler :)
İlk mesajda gönderdiğim videoda da şikayet ettiğim ses ve titreşim durur halde rahatsız ediyor. Hareketlenip 2000 devire gelince geçmiş oluyor. O yüzden lastiklerle alakalı olduğunu düşünmedim hiç.

Vallahi kafaya takmamaya çalışıyorum ama eminim araçta 2-3 ay önce böyle sıkıntılar yoktu.
Baştan beri olsa neyse diyeceğim ama yeni gelişen bir sorun olunca can sıkıyor 😒