vectra için ses sistemi

hrtz04

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel vectra 1.6 b kasa 2000model aracım var ses sistemi yaptırmak istiyorum. vectranın orjınal ön kapı 3 yollu hoparlörü anfiye bağlanırmı?
bağlanmaz ise önlarkadaşlar opel vectra 1.6 b kasa 2000model aracım var ses sistemi yaptırmak istiyorum. vectranın orjınal ön kapı 3 yollu hoparlörü anfiye bağlanırmı?
bağlanmaz ise önléri usb çalara bağlasam ve bir subwofeer+ anfi ile kullansam nasıl çalar? vectra b ,ye uyan companent takımı varmı. bu kasada performanslı çalan companent, subwoofer tavsiyesi rica ediyorum?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paranız varsa focal
yoksa jbl kicker.
bütçeye bakar. ön kapılar 16cm
arka kapılar 13 cm
arka pandizotada 6*9 ufak yolluda bir bas atarsanız portsuz güzel ses çıkar...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Vectra B'lerde 3 yollu hoparlör yok. Ayrıca orjinal hoparlör ler en kalitesiz amfiye bile bağlansa yanar dayanmaz. Ses sistemi işine gireceksen o işin sonu olmayacağını da bileceksin. En kötü ihtimalle 1.200 lira cepten çıkar. Eğer 1.200 lira bütçe varsa
1- önlere 16 cm Jbl mid takımı (220 lira)
2- Arkalara 13 cm Jbl mid takımı (170-180 lira)
3- 1 tane 4 kanal orta kalite 4x100 watt güç sağlayan amfi (300-400 lira)
4- 1 tane 30 cm portlu subwoofer Jbl yada Kicker kullanabilirsiniz (200-250 lira)
5- Adı sanı belli olan rca kablosu olan + özellikle 80 amper üstü sigortası olan orta kalınlıkta kablo tertibatı (50-80 lira).
6- Öncelikli tercihin Pioneer olan tavsiyem sub çıkışlı çift rca'lı bir ana ünite olursa (350-400 lira) hem ileriye yönelik hemde tatminkar performanslı orta karar bir ses sistemin olur.
Birde arka pandizotu kestirip boş yere subwoofer takma o yaptığın free air olur onunda subwoofer ı olmadıktan sonra hiçbir işe yaramaz. Zaten free air sub artık markalar yapmıyor onlar eskide kaldı.