Vectra b Motor tesisatı hk

ottobotto

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı günler. İstanbul da Vectra b 1.6 aracım için motor kablo soket ve kablo tamiri yapacak veya sıfırdan yapacak bir yer önerirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

faruktra

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Haramidere sanayi sitesinde, opel bayisinin caddesinden dümdüz sanayinin içine devam edince son sokağın sonunda sağda bir renault özel servisi var. Orada Murat ustayı bul. Kendi dükkanının olduğu bina kentsel dönüşüme girdiği için o dükkana liftini koydu. 20 yıldır o ve ustası aynı model aracımızla ilgilenirler. Gözünüz arkada kalmasın her türlü sorununuza çözüm bulur

ottobotto

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlginiz için çok teşekkür ederim. Cuma günü Ümraniye sanayi de bir usta ile anlaştım. Soketleri aldım teslim ettim komple yenileyeceğini söyledi. Bakalım nasıl olacak inşallah güzel bir iş çıkarır.

hawkeye

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
hocam direkt sıfır tesisatta alabilirdiniz daha iyi olurdu

ottobotto

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam 1.6 ların sıfır tesisatı satılmıyor, benimopelim.Com da enjektör tesisatı gördüm sadece ona da 3000 TL falan istiyorlardı uçmuşlar. Ama 2.0 ların bolca var piyasada

hawkeye

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
Hocam 1.6 ların sıfır tesisatı satılmıyor, benimopelim.Com da enjektör tesisatı gördüm sadece ona da 3000 TL falan istiyorlardı uçmuşlar. Ama 2.0 ların bolca var piyasada
aynı fabrikadan çıkartı
ankarada soketsan var hocam isterseniz bi iletişime geçin belki yardımcı olurlar ama kesinlikle sadece enjektörlere 3k istiyorlar demeyin fazla fiyat çekebilirler

ottobotto

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tesisatı teslim aldım. Kabloları tek tek kanala alıp daha sonra hepsini büyük bir kanala alıp izolasyonu yapmış gayet iş görür birşey olmuş. Bu arada soketlerin hepsini kadosan sanayi sitesinde conset otomotiv adlı yerden aldım bolca çeşit var hemde fiyatı cok ucuk değil. Sanırım İnternet satışı da var Eğer olurda birgün sizede lazım olur diye yazayım dedim. Sonuç olarak gayet içime sinen bir iş oldu. Kaza bela birşey olmazsa baya bir gider diye düşünüyorum.