VECTRA B 2.0 motor

ferhat423542

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım Vectra B 97 model 2.0 CD bugün aracı çalıştırdığımda devir göstergesi ve hız göstergesi çalışmıyor hız göztergesi 0 da titremeli bir şekilde tık tık ses geliyor sigortalara baktırdım akü yü ölçtürdüm bir sıkıntı yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

umitmahir49

Kayıtlı Kullanıcı
49-Muş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım Vectra B 97 model 2.0 CD bugün aracı çalıştırdığımda devir göstergesi ve hız göstergesi çalışmıyor hız göztergesi 0 da titremeli bir şekilde tık tık ses geliyor sigortalara baktırdım akü yü ölçtürdüm bir sıkıntı yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

KILOMETRE SAYACI ARTIYOR MU YOLDA GİDERKEN? Yoksa o da mı çalışmıyor? ARABAYI ÇALIŞTIRIRKEN ABS LAMBASINA BAK BAKAYIM YANIYOR MU. YANMIYORSA ABS BEYNİNİ KONTROL ETTİR

isozgan

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
biraz geç oldu ama....96 vectra b cd aynı şekilde göstergelerde devir saati ve hız kadranı araç soğukken titremeli çalışıyordu bazen de hiç çalışmıyordu. biraz araştırmadan sonra Malatya'da bir arkadaş buldum yaptırdı. gösterge motorları bozulmuş, ayrıca bilgi ekranı da hafıza sorunu vardı onu da yaptırdım. toplam da 300 tl + kargo ücreti ödedim

ONUR0525

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
gösterge saati katran motorları değiştirin sorununuz çözülecek