uyumlu far ampulleri hakkında

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: uyumlu far ampulleri hakkında

firakog link' Alıntı:
hocam 55w mı sizinki 85w mı kımı philipsten memnun degil kimi narvadan ortada kaldım hangisi diye

55W olan benimki. Zaten orjinali de 55W Sıkıntı olmaz

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

An itibarı ile Osram NB Unlimited'ler elime ulaştı. Akşam yada yarın farları kendim takacam atarım resimler. Plastx almam lazım ama farlarda sararma var ufak tefek. Plastx alana kadar İpana'ya devam. :D

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
An itibarı ile Osram NB Unlimited'ler elime ulaştı. Akşam yada yarın farları kendim takacam atarım resimler. Plastx almam lazım ama farlarda sararma var ufak tefek. Plastx alana kadar İpana'ya devam. :D
gle güle kullanın inşallah memnun kalırsın

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

firakog link' Alıntı:
gle güle kullanın inşallah memnun kalırsın

Eyvallah üstat. Vesile olsun diye tesisati, farlari falan kurcalarken birini patlatmistim zaten. İhtiyacim vari demeye bahane oldu ?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Halojen ampullerde 4300 yada 4500 k yı geçerseniz aydınlatma performansınız çok düşer. Standart halojen ampuller 3200 k civarıdır. 5000 k ve üzerinde camın rengi daha da koyulaşır ama ışığın rengi daha da beyaz olur, beyazlık arttıkça camın renginden dolayı performansa da düşer. 4300k yada 4500 k değerinde ampuller kullanırsanız çok da sıkıntı yaşamazsınız. Osram Coll Blue Mega olanı yanı 4300 k olanı kullanıyorum, uzun yolda da kulllandım sıkıntı çekmedim.