Uyarı Sesi

serdarcan64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cümleten Selamlar 2013 1.3 Dizel Enjoy Active aracı 5 gün önce satın alarak aranıza katıldım. Araçta sinyal sesi ve emniyet kemeri uyarı sesleri kapalı, açmaya çalıştım ama bulamadım. Benden önceki sahibi araca multimedya ekran taktırmış, ona sordum ekranı taktırdıktan sonra gelmemeye başladı dedi. Bu sorunu herhangi bir elektrikçi çözebilir mi ekranı takan yere mi götürmek Lazım aracı?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba hoşgeldiniz...
Sonradan takılan multimedya cihazlarda uyarı sesleri multimedya cihazına ait bir hoparlörden çıkar. Muhtmelen o hoparlörün bağlantısında sorun vardır belki de hiç bağlanmamıştır. Teybi söküp kontrol edilmesi gerekir.

• Beğen
Tepkiler: serdarcan64

serdarcan64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba hoşgeldiniz...
Sonradan takılan multimedya cihazlarda uyarı sesleri multimedya cihazına ait bir hoparlörden çıkar. Muhtmelen o hoparlörün bağlantısında sorun vardır belki de hiç bağlanmamıştır. Teybi söküp kontrol edilmesi gerekir.
Anladım Hocam kendi elektrikçime sordum Ekranı çıkarıp kontrol etmek lazım 1-2 saatlik iş değil 1 gün bırakman gerekir aracı dedi. Ben seslere alışkınım mecbur baktırmam lazım

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
1 günlük iş değil aslında yarim saat 1 saate halleder söküp sadece yerindemi degilmi diye bakacak aynen teypde öyle bir soket var ya kapılarda aktif edicek yada fazladan hoparlör bağlayacak düzelir

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aynen 1 saat bile sürmez... Belki ustanız yoğunsa öyle demiştir...

• Beğen

serdarcan64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ustam yoğundu bugün ondan demiş olabilir, bilgileriniz için teşekkürler hocam. Yaptırdığım zaman yazarım buraya. Çok saolun :)

serdarcan64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrardan selamlar. Bugün anca baktırabildim teyipe ve ne boşta jack var ne de uyarı sesi ile ilgili bi hoparlör göremedik teyipde. Sorunu çözemedik yani :(

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Demek ki ikaz hoparlörü hiç konmamış, belki unutulmuş. İyi bir multimedyacıya giderseniz çözecektir..

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sisin aracınızda var ise direksiyon alt iç kısmında hoparlör sokketten bulup teybin gerekli soketine bağlanması gerekli