Ücretsiz parça veya malzeme sayfası

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar. Sitemizde şöyle baktım sanırım böyle bir konu yok. Varsa şimdiden özür dilerim. İçimizde evde fazla olan ücretsiz bir şekilde vermek isteyenlerimiz olursa bu konuya yükleme yaparsa yardımlaşma olmuş olur. Bu her malzeme olur. İlk ben başlatayım. Elimde iki tane Astra H direk lastiği mevcut. Birisi üstten yırtık ama diğeri çok küçük yırtık kullanılabilir. İsteyen olursa ücretsiz elden veririm yada karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim . Fotoğrafları yüklüyorum..

Ekli dosyalar

• thumbnail_IMG_20210228_180938.jpg
    thumbnail_IMG_20210228_180938.jpg
    178.1 KB · Görüntüleme: 40

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Çok iyi fikirmiş :) Bunu daha önce neden düşünmedik ki... Benimde sattığım aracın az kullanılmış paspasları vardı onları verebilirim aslında...

• Beğen
Tepkiler: Myheart ve tayfux

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar. Sitemizde şöyle baktım sanırım böyle bir konu yok. Varsa şimdiden özür dilerim. İçimizde evde fazla olan ücretsiz bir şekilde vermek isteyenlerimiz olursa bu konuya yükleme yaparsa yardımlaşma olmuş olur. Bu her malzeme olur. İlk ben başlatayım. Elimde iki tane Astra H direk lastiği mevcut. Birisi üstten yırtık ama diğeri çok küçük yırtık kullanılabilir. İsteyen olursa ücretsiz elden veririm yada karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim . Fotoğrafları yüklüyorum..
Hakan bey'e gönderilecek..

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Corsa c için (Tek fanlı model) radyatör soğutma fanı lazım. Resiztans kısmı sağlam olması yeterli. Elinde olan varsa yardımcı olabilir mi?