tv seyredemiyorum yardımmmm

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: tv seyredemiyorum yardımmmm

Gladiator link' Alıntı:
merhaba, benim anten ön cam sol üst kısımda içeriden şerit şeklinde montaj yapılmış. görüntü kalitesi kötü, daha iyi verim alabileceğimiz montaj noktası neresidir bilgi verebilir misiniz?
Taksicinin bir tanesinde gördüm(markayı bilmiyorum ama araç Hyundai satın alırken birlikte gelmiş) neredeyse DVD kalitesinde görüntü vardı, komplekse girdim :)
Mersin gedizlerdeki necvox ile ilgilenen elemanla görüştüm bu durumu. Bende de platinum 1033 var ama izleyemiyorum. Adamın söylediği astralardaki TV düzeneğinin karasal yayın olduğu ve Türkiye de artik karasal yayının desteklenmedigini söyledi. Antenle bi alakası yok dedi. Digital yayın da insignialarda var su anda sadece dedi. TV izleyenler var diye sordum. Onlar sans eseri yayını yakalamışlardır yoksa izleyemezsiniz dedi. Anlayacağınız bu cihazlarla TV izlemek sans meselesi.:D

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan seker link' Alıntı:
Mersin gedizlerdeki necvox ile ilgilenen elemanla görüştüm bu durumu. Bende de platinum 1033 var ama izleyemiyorum. Adamın söylediği astralardaki TV düzeneğinin karasal yayın olduğu ve Türkiye de artik karasal yayının desteklenmedigini söyledi. Antenle bi alakası yok dedi. Digital yayın da insignialarda var su anda sadece dedi. TV izleyenler var diye sordum. Onlar sans eseri yayını yakalamışlardır yoksa izleyemezsiniz dedi. Anlayacağınız bu cihazlarla TV izlemek sans meselesi.:D
Sallamış eleman, analog yayın hÖ¢lÖ¢ var, ben de anten takmadim ama antensiz bile çekiyor yüksek yerlerde, 30-35 desibel antenler var onlardan alırsanız  daha net görüntü olur. Arkadaşım aliexpressten almıştı, linkini öğreneyim yazarım

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt: tv seyredemiyorum yardımmmm

firstemperor link' Alıntı:
Sallamış eleman, analog yayın hÖ¢lÖ¢ var, ben de anten takmadim ama antensiz bile çekiyor yüksek yerlerde, 30-35 desibel antenler var onlardan alırsanız  daha net görüntü olur. Arkadaşım aliexpressten almıştı, linkini öğreneyim yazarım
İnşallah olur hocam ya. Linki bulursanız sevinirim. Aliexpressten shark anten falan da ismarlamayi düşünüyordum zaten. İyi olur hepsi aradan cikar

Gladiator

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:

bende shark anten de var araç üzerinde orjinal ama, cyclone'a bağlı mı bilmiyorum. bunun yanında taksici de gördüm diye bahsettiğim cihaz cyclone değil, Hyundai ile birlikte fabrikasyon satın almış (marka nedir bilmiyorum)
patron bahsettiğin anten link'ini de bulup gönderebilirsen sevinirim.

Gladiator

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gladiator link' Alıntı:
bende shark anten de var araç üzerinde orjinal ama, cyclone'a bağlı mı bilmiyorum. bunun yanında taksici de gördüm diye bahsettiğim cihaz cyclone değil, Hyundai ile birlikte fabrikasyon satın almış (marka nedir bilmiyorum)
patron bahsettiğin anten link'ini de bulup gönderebilirsen sevinirim.

biraz önce REGI'yi aradım. Türkiye'de yayınların analog olduğunu, karasal Yayına geçildiğinde çalışabileceğini bunu beklememiz gerektiğini belirttiler. Ürünü alalı 1 yıl oldu, hala karasal yayın gelecek bizde izleyeceğiz :) millet aya çıktı daha karasal yayın diyorlar ya. daha önce sorduğumda da digital yayın gelince çalışacak diyorlardı. her yıl fikir değiştiriyorlar.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: tv seyredemiyorum yardımmmm

cihan seker link' Alıntı:
İnşallah olur hocam ya. Linki bulursanız sevinirim. Aliexpressten shark anten falan da ismarlamayi düşünüyordum zaten. İyi olur hepsi aradan cikar

tv antenin linki bu ama satışı yok, markası "Erisin" aradım ama bulamadım açık ilan.

http://www.aliexpress.com/item/ES088-In-Car-Analog-Amplified-TV-Antenna-with-Adapter/698330004.html

edit: ekleme
firmanın kendi sitesinde satışı varmış. 10dolar anten + 4 dolar kargo ücreti. link http://www.erisin.com/es088-in-car-analog-amplified-tv-aerial-with-adapter_p213.html

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tv seyredemiyorum yardımmmm

1-2 kez gördüm yayını ama gösteripte elletmedi :) Hevesimi kursağımda bıraktı :) ara ara bakıyorum değişiklik varmı diye ama çekmiyor malesef durum bendede aynı

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tv seyredemiyorum yardımmmm

adRe J link' Alıntı:
1-2 kez gördüm yayını ama gösteripte elletmedi :) Hevesimi kursağımda bıraktı :) ara ara bakıyorum değişiklik varmı diye ama çekmiyor malesef durum bendede aynı
zaten çok bişey beklememek lazım sonuçta dijital yayın değil. dvb-t yi beklemek yada internet tv seyretmekten başka çare yok şuan.