teleflex sistemde sorun

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftaya Teleflex taktıracak biri olarak korktum ne diyim :S

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
ben telefleks taktıralı ortalam 10.000 km oldu.ama şimdiye kadar en ufak bi problem yaşamdım. kaldıki etrafımda 4-5 kişi benim tavsiyemle telefleks taktırdı.onlar da aynı şekilde bi problemle karşılaşmadılar.

erkutdincer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir sorun bende de oluşmuştu. aynı belirttiğiniz şekilde arıza verdi. önce bana araç ile ilgili arıza var denilerek ateşleme bobini değiştirtiler yaklaşık 1 ayın ve uzun uğraşlar sonunda lpg enjektörünün biri arızalı olduğu anlaşıldı ve değişince sorun düzeldi. 1 aylık süreçte bana neler neler söyleyen oldu inanamazsınız... sizinde arızanız lpg gibi görünüyor. aracımı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve öğrendiğim şey bizim araçlar kolay kolay arıza yapmıyor çıkan arızalar genelde lpg sisteminden oluyor.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15000 km teleflex kullaniyorum sukurler olsun bi yamugunu gormedim sadece samandra cok cabuk bozuldu onuda teleflexe baglamamk gerekir

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15000 km teleflex kullaniyorum sukurler olsun bi yamugunu gormedim sadece samandra cok cabuk bozuldu onuda teleflexe baglamamk gerekir

Şamandra benim de bozuldu,dolmaya yakın tarr tarrr ses yapıyor değiştirmeyi düşünüyorum ama orjinal landi renzo bulamadım,gerek yok takalım idareten kullanın hocam diyorlar..ben de kabul etmiyorum,ne olacak bilemiyorum..ama genel itibariyle landi renzodan memnunumi

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir sorun bende de oluşmuştu. aynı belirttiğiniz şekilde arıza verdi. önce bana araç ile ilgili arıza var denilerek ateşleme bobini değiştirtiler yaklaşık 1 ayın ve uzun uğraşlar sonunda lpg enjektörünün biri arızalı olduğu anlaşıldı ve değişince sorun düzeldi. 1 aylık süreçte bana neler neler söyleyen oldu inanamazsınız... sizinde arızanız lpg gibi görünüyor. aracımı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve öğrendiğim şey bizim araçlar kolay kolay arıza yapmıyor çıkan arızalar genelde lpg sisteminden oluyor.

benzer bir arıza derken nasıl bir benzer? çünkü bobini denediler bir değişiklik olmadı. sonra benim bobinin içi biraz oksit yapmış. temizlediler. 3 silindir ateşleme arızası gitti. fakat ısıtılmış ısıtıcı arızası hala devam ediyor. oksijen sensorlerinde arıza var diyorlar. hala bekliyorum. ama servisin allahı var uğraşıyorlar arabayla. birde benim arabada mantzel, egr iptali, kat iptali, açık filtre, headers ve chip tuning var. şimdi belki bunlara göre farklı bir yazılım deneyecekler bakalım

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buün itibariyle sorun halledildi. arabadahi bir çok şeyin iptal eilmiş olmasından dolayı manifold içi basınç değeri çok yüksekmiş. ona göre ayar yapılınca düzelmiş. arabayı teslim alıp size gereken detayı en kısa zamanda aktaracağım