Tavan kaplama hakkında

procyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sevimlinet.com
Aracımın tavanını parlak yani cam tavan görüntüsü gibi olan kaplama ile kaplatmayı düşünüyorum pazar günü. Ne dersiniz olabilirmi artıları ve eksileri olarak bilginiz olduğu kadar yardımcı olurmusunuz ceza, muayene veya söküm yapıldıktan sonra tavanda boya kalkması veyahut iz oluyormu ?
2 gündür araştırma yaptım forumlarda gezdim konuları inceledim ama aranızda yaptıran varsa daha detaylı bilgi alırsam sevinirim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tavan kaplama hakkında

Ben geçen yil eski aracim c4 e yaptirdim muayneden gecti bakmadilar bile tuvturk istasyonunda

Artisi olarak hoş bir görünüm sağlıyor o bile yetiyor kuş pisliklerinden koruyorsunuz tavan kısmını

Eksi olarakda yeni yasada arkadaslarimiz muaynede sıkıntı yaşanır diyor... sokerken de cila ile uygulama yaptiktan sonra herhangi bir mat görünüm olmuyor

Bir diğer hatirlatmada kıl bir polis ceza yazabilir ufak bir ihtimalde olsa

procyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sevimlinet.com

o zaman napicaz en kolayı tuvtürke gidip ruhsata çift renk işletip ekstra 250 tl gibi bir masrafla kafamız rahat edicek :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Islemden önce tuvturk u arayip konu hakkinda bilgi almayi deneyin ben 2-3 istasyonu arayip yaptirdim ve isletmeden geçti muayneden eğer yeni bir kural yoksa aynidir yine :)

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aractada var,muayenede gecermi bilmiyorum,sirf bu yuzden muayeneye 1 hafta kala erken gidicem,tavan filmi yaptircak arkadaslara oracal marka film kullanmalarini tavsiye ederim,hava kanalli olanindan,sonrasinda sokmede problem yasamazsiniz,ayrica araci sonaxa pasta cilaya goturdugumde tavana dahi islem yaptilar,uzerindeki kilcal cizikler gitmisti,islemi yapan arkadas tavan filmi kalitelimi diye sormustu,ayrica cizilmiyen tavan filmi yok aklinizda bulunsun.