Tavan Barı(Çıtası)

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,forumdan bazı sağlık sebeplerinden dolayı epeydir uzak kaldım.Bir konuda yardımınıza ihtiyacım oldu.Tavan barı almam lazım astra j aracım için.Ama opelin kendi sitesinde çok pahalı.Bana uygun fiyatlı aracımıza uyan tavan barı(çıtası) tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.Bazı sitelerde çıtalar var ama bizim araçlara olur mu bilmiyorum.Teşekkürler...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tavan Barı(Çıtası)

E-bay da çok uygun fiyata var! Oraya bakmanızı öneririm

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umut7105 link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,forumdan bazı sağlık sebeplerinden dolayı epeydir uzak kaldım.Bir konuda yardımınıza ihtiyacım oldu.Tavan barı almam lazım astra j aracım için.Ama opelin kendi sitesinde çok pahalı.Bana uygun fiyatlı aracımıza uyan tavan barı(çıtası) tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.Bazı sitelerde çıtalar var ama bizim araçlara olur mu bilmiyorum.Teşekkürler...

Umarim hb astraya tavan bari takmayi dusunmuyoysunuzdur

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yurt dışı satışı sanırım,pek beceremem öyle şeyleri.Türkiye içerisinde olursa sevinirim.

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mecburiyetten biraz da aslında.Malum bagajımız küçük,yukarıda da belirttim bazı sağlık problemleri oldu.Onun alet edavatları oluyor.En azından biraz bagajın yükünü hafifletir.Görsellik değil,ihtiyaç yani.