Sticker Talepleri Hakkında. Lütfen Okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
WhatsApp Image 2018-09-14 at 12.06.09.jpeg

Sayın üyelerimiz sticker talepleri aşağıda yazmış olduğumuz olay akışına göre yapılacaktır. Sizden ricamız bu sabit konuyu okumadan lütfen ama lütfen konu açmayınız.

• Sticker dağıtımları öncelikli olarak yaşadığınız şehir/ilçelerde bulunan üyelerimiz tarafından yapılacaktır. Sticker dağıtım haritasına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.
  • Sticker dağıtım yapılan bir il/ilçede olmanız durumunda ilgili üye ile özel mesaj yoluyla irtibat kurabilirsiniz. Sticker talep etmeniz durumunda ilgili üyenin bilgileri tarafınıza iletilecektir.
  • Sticker gönderimleri bu bölümde talep eden kişi tarafından açılacak olan konular ile yapılacaktır. Yapmış olduğunuz başvuru konularını sadece konu sahibi ve yöneticiler görebilir diğer üyeler göremez. Sizde diğer üyelerin talep mesajlarını göremezsiniz
  • Sticker talebinizle ilgili bütün iletişim yazmış olduğunuz konu üzerinden yapılacaktır.
  • Sticker talebinizle ilgili olarak eksik bilgi olması durumunda size konu üzerinden dönüş yapılacak yanıt verilmezse gönderim yapılmayacaktır.
  • Yaşadığınız il veya ilçede sticker dağıtım üyesi olmak isteminiz durumunda bunu belirtirseniz fazladan sticker gönderimi yapılacaktır.
  • Aksi bir durum olmadığı sürece sticker gönderimi 2 adet şeklinde olacaktır.
  • GÖNDERİMLERİN TAMAMI KARGO İLE KARŞI ÖDEMELİ YAPILACAKTIR.

ÖRNEK STİCKER TALEP FORMUNA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ERİŞEBİLİRSİNİZ.

Sticker talep formuna ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

STİCKERLARI KENDİ BASTIRMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ İÇİN BİLGİLENDİRME NOTU

Arkadaşlar sticker psd dosyalarını buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilir herhangi bir matbaaya veya reklamcıya giderek kargo ücreti fiyatına bastırabilirsiniz. Biz toplu baskı yaptırdığımız için tanesi 50 kuruşa kadar düştü. Ekteki dosyaları reklamcıya verdikten sonra 7 cm yüksekliğinde olacağını belirterek stickerınıza hemen kavuşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...