Sport' a cosmo bixenon, çok acil yardım lütfen

Lepaspascale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün cosmo astra j den çıkma bixenon far takımı bulduk, ustamla sport olan aracıma takmak istedik Gündüz farları ve xenon özelliği hata vermeden çalıştı ama uzunlar yani bixenon özelliği çalışmadı. Ustamın dediği uzunları farklı bir şekilde çalıştırıyormuş mercek. ne yaptıysa aktif edemedi uzunları. Biliyorum daha önce konular açılmış bu konu hakkında ama aradığım cevabı tam bulamadım.Daha önce yaptıran eden varsa, yada yaptıran tanıdığı varsa beni çok acil bilgilendirirseniz sevinirim. yoksa yarın öğlene doğru amelyata başlayacak ustam farda :D

teşekkürler

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport' a cosmo bixenon, çok acil yardım lütfen

geçen gün birisi uzunların çalışmadığını yazmıştı. usta ameliyatla çalıştırmayı başarırsa siz bizimle paylaşın en iyisi. bunu yapmak isteyen epey sport kullanıcısı var. biri de ben.

Lepaspascale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

son çare olarak ameliyatı düşünüyoruz ama zorunda kalırsak öyle yapacağız artık.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

lepaspascale link' Alıntı:
son çare olarak ameliyatı düşünüyoruz ama zorunda kalırsak öyle yapacağız artık.

bence büyük ihtimal yazılımsal bir durum.... bu AFL'yi dinamik hale getiren yazılımdır.... eger bu modülü ekletebilirseniz sorun çözülebilir... ama bunu yapabilirler mi bilemiyorum....