siyah astranın çzik derdi bitmiyor

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: siyah astranın çzik derdi bitmiyor

Önceki arabam Astra H kasa gümüş gri renkti, şimdi ise siyah Astra J. Gümüş gri gibi çizikleri çok az gösteren bir renkten siyaha geçince çıldıracak gibi oldum ilk başlarda ancak sonra alışıyorsun. Yine de bundan sonra siyah araba almayı düşünmüyorum çünkü siyah arabanın derdi bitmiyor.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kazimgenc link' Alıntı:
֖nceki arabam Astra H kasa gümüş gri renkti, şimdi ise siyah Astra J. Gümüş gri gibi çizikleri çok az gösteren bir renkten siyaha geçince çıldıracak gibi oldum ilk başlarda ancak sonra alışıyorsun. Yine de bundan sonra siyah araba almayı düşünmüyorum çünkü siyah arabanın derdi bitmiyor.
evet sana katılıyorum bende yıllarca hep grı renklı arabalarım oldu bende senın gıbı sıyaha gecınce oturup ağlayasım geldı  :'(

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

siyah lineam vardı ne akla göre aldıysam derdi bitmek bilmedi.
Yıkadıktan sonra yarım saat güneş altında çıkan kılcal çizikleri inceliyordum.
Biyerden sonra koyverim gitti.
Şİmdi beyaz astram var gayet şık, her yıkamadan sonra tekrar doğuyor.

Y

Yusufi

Bilgi Girilmemiş

Bak oğul, siyah arabaya yakindan bakmayacaksin! sadece aksam ustu arabana bakacaksin! Fazla yikatmayacaksin! Yikatirsanda kullanmayacaksin! Derdi dedem:))

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Eski aracim siyah megane II'di. Kendim yikadigim araba kilcal cizikler yuzunden disko topuna donunce pasta yaptirip satmistim, satarkende ozellikle uyarmistim siyah rengin lanetini ama alan arkadas o kadar heveski aldi ki beni hic dinlemedi sanirim o_O

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim derdim arabayı yıkıyorum 1 saat emek harcıyorum eve gidiyorum park ediyorum 2 3saat sonra toz oluyor direk :( yolda bile toz oluyor renk gidiyor bende koyverdim artık haftada 2 3 kere yıkıyorum ama dikkat etmiyorum artık yoksa çıldırır insan

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Benim derdim arabayı yıkıyorum 1 saat emek harcıyorum eve gidiyorum park ediyorum 2 3saat sonra toz oluyor direk :( yolda bile toz oluyor renk gidiyor bende koyverdim artık haftada 2 3 kere yıkıyorum ama dikkat etmiyorum artık yoksa çıldırır insan

Bende senin gibi düşünüyorum :) ayrıca güzel görünsün diye sürekli yıkayınca da örümcek ağları çoğalıyor ne yaparsan yap. En güzeli en erken 2 haftada bir yıkama :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

kenangokhan link' Alıntı:
Bende senin gibi düşünüyorum :) ayrıca güzel görünsün diye sürekli yıkayınca da örümcek ağları çoğalıyor ne yaparsan yap. En güzeli en erken 2 haftada bir yıkama :)

Dostlar Yapacak Birşey Yok :)

Asaleti Yeter :)