silecek koluna klips uygama fotografı..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: silecek koluna klips uygama fotografı..

bulent_tnt link' Alıntı:
Mehmet pazar gunu gel ben hallederim
Hem muabbet ederiz

Resim, video da ekleyebilirseniz uygulamanizin, super olur arkadaslar.

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimler için tşkler bende bi kontrol edeyim benimkide 2012 ama başka bi arkadaşın başına gelmiş demekki olabiliyor.

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım 2011 model. Yolcu tarafinda o delikli kısımın altı bir plastik ile kapalı dışarıdan görülmesi mümkün değil, di mi??? En azından bende öyle. sürücü tarafında buna benzer bir boru görünüyor uzaktan uzaktan onun üzerinde de klips yok. şimdi ben ters mı anladım yoksa benim araç İngiliz versiyonu mu ::)  ;D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dışardan gorunmuyor ordaki kopcaları cıkarın plastıgı bıraz yukarı kaldırın gorunuyor..
kopcayı cıkarıp takması cok basit

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu klips uygulaması hem sürücü hemde yolcu tarafındaki silecek kolunada uygulanıyormu yoksa bir tanesinemi uygulanıyor?
Ben kaputu kaldırıp baktığımda sürücü tarafındaki silecek kolu gözüküyor ama yolcu tarafındaki silecek kolu görünmüyor.
Arabamın kaputunu kaldırıp kontrol ettiğimde bu klipsin benim silecek kolunda olmadığını gördüm.
Aracı aldığım bayinin servisini aradığımda benden aracın şase numarasının son altı rakamını isteyip bilgisayardan kontrol etti
Bana aracımın bu kampanya kapsamında olmadığını söyledi
Israrla bu uygulama aracı almadan öncemi uygulanmış yoksa üretimden bu hata giderilmiş olarakmı çıkmış
Yani bu uygulamaya gerek olmadığınımı sorduğumda belli parti fabrika çıkışlarında bu su alma problemi olduğunu ve onlara bu uygulamayı yaptıklarını söyledi.
Benim aracımda kilps yok ben göremiyorum şase numarası kontrolündede bu klips takma uygulaması kampanyası gözükmüyor
Ama içimde bir şüphe Başka türlü nasıl gidermişler bu problemi düzgün bir açıklamada yok
Klipse gerek kalmadan üretimde bu hatayı düzelttilerse nasıl yaptılar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece yolcu tarafinda var resimdede net belli zaten
Kaputu acip silecek altindaki 2-3 kopcayi sokup bakin zor bi is degil cok basit
Benim aracta klips vardi orjinilde yani fabrika uyanmis bazi araclara takmis iyilestirme dedikleri bu.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sistemden baktıklarında benim aracta da gerek olmadıgını söylediler. ben kontrol edin dedigimde klips yoktu. taktılar. gerci takarken klips uclarının aşağı dogru bakması gerekirken yıldızlara dogru cevirmişler. şimdi yine servisteyim. yönlerini düzelttirmek için. yemek paydosundayız dediler beklemekteyim battle_Teroriste battle_Teroriste