Sigorta kutusu, sinyal sesi ve emniyet kemeri ses arızası

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2013 astra j sport aracımdan sinyal sesi ve emniyet kemeri ikaz sesi gelmiyor teyibi söküp arkasını kontrol ettim eksik bir durum yok tüm kablolar soketler takılı durumda bu sesin gelmemesinin sebebi sigorta ile ilgili olabilir mi. kitapçıktaki sigorta kutusu ile araçtaki durumu karşılartırdım .
12 ve 13 boş kitapçıktada boş görünüyor
16 boş kitapçıkta aksesuar prizi görünüyor
20 boş gövde kontrol modülü
25 boş kitapçıktada boş görünüyor

araçtan çekitiğim fotoğrafı ve internetten sigorta kutusunun fotoğrafınıda ekliyorum değerli yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.

sigorta-orj.483713c887262544.jpg

sigorta60f22461c84dda69.jpg

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
aslında bana kesin çözüm için astra j sport kasası olan birinden bu sigortaların fotoğrafını çekip atsa daha sağıklı olur

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2013 astra j sport aracımdan sinyal sesi ve emniyet kemeri ikaz sesi gelmiyor teyibi söküp arkasını kontrol ettim eksik bir durum yok tüm kablolar soketler takılı durumda bu sesin gelmemesinin sebebi sigorta ile ilgili olabilir mi. kitapçıktaki sigorta kutusu ile araçtaki durumu karşılartırdım .
12 ve 13 boş kitapçıktada boş görünüyor
16 boş kitapçıkta aksesuar prizi görünüyor
20 boş gövde kontrol modülü
25 boş kitapçıktada boş görünüyor

araçtan çekitiğim fotoğrafı ve internetten sigorta kutusunun fotoğrafınıda ekliyorum değerli yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.

sigorta-orj.483713c887262544.jpg

sigorta60f22461c84dda69.jpg
Teybininz orjinal mi? Orjinal teyp uyarıları ön cama yakın olan orta hoparlör ve sol ön kapı hoparlöründen verir. Sonradan takılan multimedya kullanıyorsanız, multimedyaların kendi buzzer'ları olur teybin arkasına konur.

• Beğen
Tepkiler: gokhan33tr

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Teybininz orjinal mi? Orjinal teyp uyarıları ön cama yakın olan orta hoparlör ve sol ön kapı hoparlöründen verir. Sonradan takılan multimedya kullanıyorsanız, multimedyaların kendi buzzer'ları olur teybin arkasına konur.
Hocam cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. evet teyip orjinal araç sağ direksiyon olduğu için muhtemelen benim sağ taraftan gelmesi lazım fakat ön kapı hoparlörlerden ses gelmiyor ön cama yakın hoparlör çalışıyor. sinyal sesi ve emniyet kemeri ikaz sesi gelmiyor. teyibi kendim söküp kontrol ettim sanki daha önce multimedyalı bir teyip varmış gibi ama sonradan orjinale dönmüşler bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi. sigorta ile ilgili bir sorun olabilir mi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Buzzer çalışıyormu?Bu sesler Multimedyanın arkasındaki buzzerdan gelir kolonlardan değil...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Hocam cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. evet teyip orjinal araç sağ direksiyon olduğu için muhtemelen benim sağ taraftan gelmesi lazım fakat ön kapı hoparlörlerden ses gelmiyor ön cama yakın hoparlör çalışıyor. sinyal sesi ve emniyet kemeri ikaz sesi gelmiyor. teyibi kendim söküp kontrol ettim sanki daha önce multimedyalı bir teyip varmış gibi ama sonradan orjinale dönmüşler bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi. sigorta ile ilgili bir sorun olabilir mi
Multimedya takılırken orjinal tesisatla pek oynamazlar bildiğim kadarıyla, multimedyalar soket sokete uyumlu olacak şekilde üretiliyor. Belki başka bir işlem yapılmış olabilir.

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Buzzer çalışıyormu?Bu sesler Multimedyanın arkasındaki buzzerdan gelir kolonlardan değil...
hocam bende şuanda orjinal cd400 teyip var önceden multimedya vardı sanırım. orjinal teyiptede buzzer oluyor mu

metallica_90

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çözüm bulan olursa lütfen yazsın, beklemedeyiz.