Ses sistemi konusunda her türlü yardım edebilirm

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ses sistemi konusunda her türlü yardım edebilirm

servisler bu tarz sistemleri takmazlar.necvoxun platinum serisinde amfi cikisi var.size gerekli malzemeler 5.5metre 4awg guc kablosu 1m sase kablosu 1takim rca kablo( cift oluyor) sigorta tum tesisatcilar yapmakta bunlari takarken on konsolun sokulmesi lazim.alpinenin basi guzeldir .orta halli bir sisteminiz olur.sesi orjinale gore cok daha iyi olur

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkan_gitarist link' Alıntı:
belirttiginiz coax. hoparlorler olur.kapinin 16ile 17cm hoparlor oluyor.on ve arkaya kasnak yapmak zorundasiniz.bahsettigim kasnak 20tl civari birsey .emin olun orjinalden baya iyi oluyor ses acmisken ses yalitimi yaptirin veya yapin
cihaziniz nedir.torpidodaki usbler calismiyor.usbye ne cihazi takiyorsunuz

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

belirttiginiz coax. hoparlorler olur.kapinin 16ile 17cm hoparlor oluyor.on ve arkaya kasnak yapmak zorundasiniz.bahsettigim kasnak 20tl civari birsey .emin olun orjinalden baya iyi oluyor ses acmisken ses yalitimi yaptirin veya yapin
Bunu nerde yaptırabilirimki burda söküp takacak veya bağlıyacak ustalar yok sanırım veya güvenemem , hoparlörleri servise götürsem  takarmıki işçilik parasını versem veya kendim takabilirmiyim bi videosu yokmu kapı nasıl sökülür diye ?

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel astra j kapi sokulmesi yazin cikiyor.servis takmiyor diye biliyorum bir sorun.

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ankarada iseniz aydin ekektronik var bu islerde uzmanlardir

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

312 357 27 14 telefon numarası bu. arayıp adresi alabilirsiniz.facebook da aydın elektronik yazın tüm yapılan araçları görebilrsiniz

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

312 357 27 14 telefon numarası bu. arayıp adresi alabilirsiniz.facebook da aydın elektronik yazın tüm yapılan araçları görebilrsiniz
eyvallah hocam çok sağolun :)

yucelakyuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracım 2014 astra sedan edition..biliyorsunuz arka hoparlorleri yok,sonunda taktırdım,ilgilenen arkadaşlar için yazıyorum..iki kapının arasında bulunan orta direk dedikleri yerde soket var hattı oradan çekiyorlar ancak hangi renk kablo olduğunu görmek için bizim tesisatçı teybi söküp arkasına baktı ,daha sonra direkte bulunan soketten hoparlorleri bağladı 16 cm pionerr 2 yollu coaksiyonel hoparlor bağlattım,aman aman ses artmadı ama daha tok galmeye başladı (ön tarafta oturanlar için) arkada oturanlara tabi ki farkı oldu..kasnak kullanmadı tam oturdu yerine ,70 tl ye hepsiburadadan hop.aldım 100 tl işcilik verdim.Ama söyle bi sıkıntı oldu soketleri yuvasından cıkarıp takınca arka kapı camları çalışmadı ve kapı otomatları çalışmadı sonra bi şekilde çözdü sizin aracınızda olur mu olmaz mı bilemem ya da  kendi hatasından mı oldu onu tam kestiremedim ama sıkıntıyı çözdü şu an çalışıyor.(ama araştırdım kimi; soketleri çıkarıp takınca otomatları yani o çalışan eski sistemi araca tekrardan tanıtması lazım dedi .kimi sigortasını arttırmıştır kimide camlar tam açılınca tesisat kablolarına değmiştir sistemi kilitlemiştir diyor vb.) işin özü hoparlorler takılı ve çalışıyor.Bu arada vitesin orayı açmışken orada bulunan aydınlatmayı aktif hale getiriyim dedi cok kez yaptım bu araçlarda tesisatı hazır sadece bağlıyorum bahşiş karşılığı dedi :) baktı ki o da yok işin özü  2014 lerde onuda çıkarmışlar..

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı uğurlu olsun yücel kasnaksız montelenmesi bana biraz garip geldi açıkçası.çünkü arka orjinal hoparlörlerde baya geniş bir kasnak ile montelenmişti.Neyse hayırlısı olsun tekrar.