Servislere bodykit yapan hicretspoiler huseyin usta

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Yaklasik 7 seneden beri opel kullanicisiyim. Corsa astra h ve sonunda astra j aldim. Aldigim tum araclara bodykit uygulamasi yaptiriyorum. Servislerin Bursa isi dedikleri firmayi bulmustum internette, su an hala devam ediyor. Hicretspoiler.com da yapilmislar var. Kendisi tum turkiye servislerini gezdiginden elden teslim yapabiliyor.

Bu firmayla hic bir alakam yok fakat bu siteden cok sey ogrendim Huseyin abiyide tercih olmasi adina yaziyorum. Yan maspieller bana abartisiz ve hos geliyor. Saglamlik olarak esniyor ve fiberden bekledigimden daha iyi cikmisti.

Huseyin usta tel:0 532 521 2049

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: Servislere bodykit yapan hicretspoiler huseyin usta

keşke daha önce haberim olsaydı..
en azından ne var ne yok die bakardım :)

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende az once konustum yeni modelleri varmis internet sitelerinde olmayan, resimleri gonderirmisin dedim tamam dedi fiyat olarak 750 800 diyor boyali olarak. 

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

fiyatda bana bedava gibi gelio, benim fiyata bakinca :) o derece fiyat ucuz yani..

lakin iste yaptigi parcalar nasil?
boyasi orjinal aracin rengiyle tutuyor mu?
satici guvenilir mi? dolandirici mi?
orasi cok onemli, beni en cok dusunduren kisim bunlardi....

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu isim 2 yıl kadar önce karşıma çıkmıştı. Yazılanlara göre internet üzerinden satış yapan birçok yere hicret spoiler ürün gönderiyormuş. Ne denli doğrudur bilmiyorum ama olumlu yorumlar okumuştum.

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyati cok iyi ben gecen yil servisr 2500 tl vermistim

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat uygun.

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar,

Ben huseyin abiyi 2007 yillariydi galiba o zaman bulmustum. Opel bayisi Bursa yapiliyor, onlar gelip takiyor dediler. Sonta internette cok arastirdim, bulamadim. Sonra hafta sonu servisteyken baktim biri takir takir bodykit takiyor. Tabi huseyin abi. Konusamadim.  Servis parca fiyati sorarken bir fatura bitakildi kenara, hicret spoiler diye. Baktim bursa yaziyor tamam dedim budum. Internetten teleini aldim yari fiyatina yaptirdim. Kendim 3-4 kez corsa ve astra h olmak uzere yaptirdim en az abartisiz 10 arkadasimyaptirdi. Bircok kisiye elden nosunu verdim. Bir kiside kotu demedi. On karliklari kirmistik boya parasina 100lira istediler, 120 liraya sifir karlik aldik.

Boya kodu mu. Abi su renk diyorum bak baklim boya kodu bu mu diyor. Nokta atisi yapiyor. Yada aba corsa kahverengiydi benim aracim direk tamam dedi.

Turkiyede bulunan servislerin coguna gidip kendi yapiyor. Siparisi veriyorsun, diyor bir hafta sonra su gunlerde orada olabilirim. Bir iki gun oncesinden ariyor ortak noktada bulusup takiyor.

Dh de corsa formunda bir cok kisi buraya yaptirdi. Bakabilirsiniz.

Dedigim gibi, benim ticari bir alakam yok ben buraya bu fiyatlara yaptiriyorum. Hab