Servis ışığı ( sarı ışık )

efendisizefendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Herkese ;

Bir hafta kadar önce 2010 model Corsa aracımda servis ışığı yandı ve fazla önemsemedim servis ışığı sonucunda ve benim yağ ve filtre değişimlerini yaptırmam 3000 km var. Bir süre sonra kendim ışığı söndürdüm bir süre sonra rahatsız ediyor sarı ışık sanki aracınız arızalıymış gibi devamlı gözünüzün önünde duruyor. Ama fark ettim ki benim sarı ışık bir süre sonra arabayı çalıştırdıktan sonra yanmaya devam ediyor müsait bir zamanda hemen Bostancı oto sanayide bir opel özel servisine girdim ve makineye bağlattım ISITMA bujilerin den birinin arızalandığını belirttiler ve 50 TL gibi bir rakama değişimini yaptırdım.

Olur ya başınıza gelirse çok büyütülecek bir şey yok ama şu soğuk kış günlerinde aracınızın daha zor çalışmasına neden olur ve bu vesile ile marş motoruna zarar verebilirsiniz .

Saygılar herkese .

Not:  Formu inceledim ama bu konu ile ilgili corsa sayfasında bir paylaşım bulamadım ona istinaden paylaştım . 

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servis ışığı ( sarı ışık )

paylaşım için teşekkürler..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Teşekkürler. Bu vesile ile paylaşımımı yapmış olayım. MyOpel uygulaması artık Türkçe dil desteği ile AppStore ve Android Markette. Opelin resmi uygulaması olup, gerek kullanıcı kılavuzu gerek arıza ışıkları gibi konularda bir çoğumuzun işine yarayabilir.

[img=338x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/06/8ee76d6d07bbb6cee8cd15da296a6bf6.jpg[/img]

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgilendirmeler icin teşekkürler...