Şerefsizin biri aracı boyama kitabı sanmış

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Şerefsizin biri aracı boyama kitabı sanmış

Ben daha kötüsünü arabayı aldığımın ilk haftasında yaşadım. Boydan boya sağ taraf çizik ve kaputa kocaman harflerle P * Ç yazmışlardı. Hoş bulanı yakalasaydım onun için iyi olmazdı :) Autoking ince çalışmasıyla yok etti denebilir. Tabi maddi olarak biraz tuzlu oldu. Arasından 2 hafta geçti aynı yerde bu sefer bagaj kapağının sağına soluna yıldız yapmışlardı polis çağırdım ama umuma açık yer olduğu için bulamazlarmış yine cepten para bayıldık yaptırdık. Daha bitmedi devamı var bu sefer evimin otoparkında sağ arka kapı boydan boya ve mazot kapağının üstünü boydan boya çiviyle kazımış temiz bi arkadaş. Onları yaptırmadım öyle duruyor rötuşlu vaziyette. Velhasılı kelam çok dert etmeyin çizikleriniz büyük değil ve basit işlemlerle geçebilecek şeyler. Yinede geçmiş olsun.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.
Fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla pasta ile giderilecek bir çiziğe benziyor.Canınız sıkılmasın.Düzelecek bir şey.

Büyükşehirlerde yaşamanın dezavantajları maalesef böyle.Apartmanda oturuyor ve otopark yok ise araç dışarıda her türlü şeye maruz kalabiliyor.Çuvalla para döktüğümüz araçlarımız böyle şeylerle karşı karşıya kalınca insan hem üzülüyor hemde çileden çıkıyor.

Tavsiyem ya kapalı otoparka bırakın içiniz rahat etsin, ya da kapalı otoparkı olan bir eve taşının.(Müstakil evde oturuyoruz.) :)

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Bizlerinde başına geliyor, uzulmemek elde değil. Aracımda cila bulunduruyorum işe geç kalmadan koyuluyorum. madd

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, İstanbul gibi hayvanların bol olduğu bir kentte bu durumlar kaçınılmaz.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
Teşekkürler.Yarın sabahtan komple pasta cila hare giderici boya koruma uygulaması yaptırıcam. Şöyle cam gibi bi parlasın bakalım

Senin sokağı daha sık kullanır oldum, aracı her gördüğümde şöyle bir göz atıyorum ama hiç dikkatimi çekmemişti dediğin çizikler, geçmiş olsun..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

janjan link' Alıntı:
Ben daha kötüsünü arabayı aldığımın ilk haftasında yaşadım. Boydan boya sağ taraf çizik ve kaputa kocaman harflerle P * Ç yazmışlardı. Hoş bulanı yakalasaydım onun için iyi olmazdı :) Autoking ince çalışmasıyla yok etti denebilir. Tabi maddi olarak biraz tuzlu oldu. Arasından 2 hafta geçti aynı yerde bu sefer bagaj kapağının sağına soluna yıldız yapmışlardı polis çağırdım ama umuma açık yer olduğu için bulamazlarmış yine cepten para bayıldık yaptırdık. Daha bitmedi devamı var bu sefer evimin otoparkında sağ arka kapı boydan boya ve mazot kapağının üstünü boydan boya çiviyle kazımış temiz bi arkadaş. Onları yaptırmadım öyle duruyor rötuşlu vaziyette. Velhasılı kelam çok dert etmeyin çizikleriniz büyük değil ve basit işlemlerle geçebilecek şeyler. Yinede geçmiş olsun.

Bunca ağır tahrik ve olaya rağmen soğukkanlılığınızı korumanızı en içten takdirle karşılıyorum. Helal olsun. Aynı durumda ben olsam eminim sakinliğimi koruyamazdım. :)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Öncelikle geçmiş olsun. Sakin olmanızı tavsiye ederim. Daha geçen gün 0 honda civic aracımız park halindeyken dikkarsizin biri geldi lastik tarafından vurdu ve arabada 10000 liralik hasar oluştu. Sövdüm sövmedim değil ama elden gelen birşeyde yok. Araba daha 5000km olmamıştı. Dövsen de eline birşey geçmiyo. Allah beterinden saklasın demekten ve hayırlısı böyleymiş demekten başka çaremiz yok. Tekrardan geçmiş olsun.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Bunca ağır tahrik ve olaya rağmen soğukkanlılığınızı korumanızı en içten takdirle karşılıyorum. Helal olsun. Aynı durumda ben olsam eminim sakinliğimi koruyamazdım. :)

Sakinliğimi koruyabilmemin sebebi çizen kişileri yakalayamamış olmam :) yakalasam çok sıcak kan akıtacaktım :)

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gaz yağı ile çıkar. Geçmiş olsun.