Selamun Aleykum

Gemlikli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsim ve soyad: Yılmaz Kalkan
- İkamet ettiğiniz yer: Bursa Gemlik
- Mesleğiniz ve yaşınız: Serbest Meslek
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli: Opel Astra H

Ben Kendımı Sıze Daha Detaylı Tanıtyım Bursa'nın Gemlik İlçesinde Oturuyorum ve Gemlikliyim, 18 yasındaym Sımdıkı Genclerın Hızlı Dıye Tabır Ettıgı Genclerden Bırıyım (Bizden hızlısı mezarda) daha onceden 2006 dynamic lüx doblo vardı gemlikte tekti yine :D onunla jaguara vurdum 65.binde sattım arabayı 2gun once 02.01.2013 gunu opel astra geldi 1.6 115 beygır essentia comfort cok yakar dıyolar ama gıttıkten sonra yaksın bea sıkıntı yok hıc deılse doblodan sonra arabaya bınıyoz derım :D mubarek arabada ne karızma varmıs arabada gelmeden bı tane foto attım kızlar hasta oldu hala daha fotosu yok gercı adam gıbı ama kızların hepsı saat vermeye basladı bu saatte okuldan cıkıyorum bu saatte bosum dıye bızde napalım bosuna o kadar para vermedık :D aracı sıfır aldım aralıkın 3unde ocaktan oncekı bandrolu odememek ıcın ocakta cıkardık araba gelelı 3 gun oldu daha bınemedım bıle cımtas celık fabrıkasında calısıyorum hepde ıslerım oluyo en fazla 500metre bınmısımdır :D ama kapıdakı varlıgı yetıyo, garantısı bıtmesıne yakın tanınmıcak hale sokucam malum sanayı cocuguyuz bız elmız yakısıyo sımdılık bu kadar tanıyınca seversınız :D tanısmalarda toplantılarda gorusmek uzere ıns oluyodur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İsim ve soyad: Yılmaz Kalkan
- İkamet ettiğiniz yer: Bursa Gemlik
- Mesleğiniz ve yaşınız: Serbest Meslek
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli: Opel Astra H

.....

Aramıza hoşgeldiniz ;).