Sedan Edition İçin Kararan Ayna Uygulaması

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sedan Edition İçin Kararan Ayna Uygulaması

Ebayda bulamadım keşke linkini yazsaydın Iyi olurdu şimdiden sipariş etmek istiyorum sonuçta parça olduktan sonra her türlü halledilebilir parça önemli olan

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Ebayda bulamadım keşke linkini yazsaydın Iyi olurdu şimdiden sipariş etmek istiyorum sonuçta parça olduktan sonra her türlü halledilebilir parça önemli olan
bende bulamadım. en kötü ihtimalle şu linktekini almak olacak
http://www.aliexpress.com/item/HOT-FACTORY-MADE-best-auto-parts-of-mazda-rearview-mirror-automatic-auto-dimming-your-first/730177420.html

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
abi adanadaki servislere bişe dedin mi yapmaktan korkuyorlar.baskı kuracaksın.bunu yapacaksın diyeceksin yapacaklar.onatça bu konuda daha iyi sanki.fatih usta var o daha samimi.ona dersen ilgilenir.ama ne kadar paranı isterler bilemiyorum neticede opel servisi..

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aliexpressten link paylaşan arkadaşın aynası benim ilk almayı düşündüğüm aynaydı (bu arada kargo pahalı ben kargoda 10$ a anlaşmıştım). Fakat bu orj. aynayı bulunca onu aldım. Aynanın linki kalkmış yayından çok oldu ben alalı. Ama alacaklara ingisnia, meriva aynasıda öneririm aynı olduklarını söylemişti satıcı.

Karsanda çalışıyorum ama araba eşimde, fotoyu h.içi paylaşırım.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
abi adanadaki servislere bişe dedin mi yapmaktan korkuyorlar.baskı kuracaksın.bunu yapacaksın diyeceksin yapacaklar.onatça bu konuda daha iyi sanki.fatih usta var o daha samimi.ona dersen ilgilenir.ama ne kadar paranı isterler bilemiyorum neticede opel servisi..
valla adana mersin tüm servisleri aradım imkansız olduğunu söylediler daha ne baskı yapim boşver başımızın çaresine bakrız biz