SD Kart Okumuyor

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, Cyclone SD Kartı görmemeye başladı. Ben de mecburen navi programını Flash diske koydum ve program yolu olarak flash disk gösterip navigasyonu kullanabiliyorum. Ancak, aracı ilk açışta USB sürücülerin okunması biraz zaman aldığı için araç açılır açılmaz navigasyonun otomatik çalışmasını gerçekleştiremiyorum. Bu sebeple SD kart sorununu gidermem lazım. Servisle vs. uğraşmadan kendim SD kart yuvasına  erişebilir miyim acaba?

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SD Kart Okumuyor

revisor link' Alıntı:
Merhaba, Cyclone SD Kartı görmemeye başladı. Ben de mecburen navi programını Flash diske koydum ve program yolu olarak flash disk gösterip navigasyonu kullanabiliyorum. Ancak, aracı ilk açışta USB sürücülerin okunması biraz zaman aldığı için araç açılır açılmaz navigasyonun otomatik çalışmasını gerçekleştiremiyorum. Bu sebeple SD kart sorununu gidermem lazım. Servisle vs. uğraşmadan kendim SD kart yuvasına  erişebilir miyim acaba?

aslında basit sayılır... bence sökmeye değer. usb den eziyet.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anlatım, video var mıdır? Gerçi açsam da alet bozulduysa nereye yarayacak, sonuçta fiziksel eirşim olmayan bir noktada iken zaten kendi kendine bozuldu...

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese merhaba, bugün bakkm için aracı bıraktığımda aracın kendi usb sini okuması ancak ses vermemesi şeklindeki sorunu ilettim. Bugün cyclone servisi de geldi ve hem Gerçek hem de cyclone servisi bana cyclone ile araç usb sinin birlikte ses vermeyeceğini söylediler. Bu durum doğru mu?

Cosmo aracı olan ve cyclone sahibi bir arkadaş yanıt verebilirse çok sevirim. Cyclone varken araç usb sinden ses alınamıyor mu???

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bildiğim kadarıyla ses alınmıyor. Yani iptal oluyor. Araç USB sinden sadece telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Akşam eve gidince bende denerim.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Şimdi tekrar baktım aracın USB sinden sadece telefon şarj ediliyor. USB cihazınızı torpidoda bulunan yerlere takınca müzik dinleyebilirsiniz.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler baktığınız için. Ancak sanki aracı aldığım ilk günlerde her ikisinden de ses vardı, sonra yüksek seste cyclone dan gelen cızırtıyı gisermek için parça taktırınca kayboldu diye aklımda.

Birkaç arkadaş daha deneyebilirse çok sevinirim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revisor link' Alıntı:
Teşekkürler baktığınız için. Ancak sanki aracı aldığım ilk günlerde her ikisinden de ses vardı, sonra yüksek seste cyclone dan gelen cızırtıyı gisermek için parça taktırınca kayboldu diye aklımda.

Birkaç arkadaş daha deneyebilirse çok sevinirim.
Dogru soyluyorsunuz
Cyclone de arac usb sindende ses gelir ama araya cizirti gidermek icin kablo takinca arac usb si iptal oluyor.
Sadece telefon sarj edebilirsiniz suanda.
Ama araya kablo taktirmayanlar arac usb sinide kullanabilir.