Satış Öncesi Araç Değerleme

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
145.350 Pazarlık sünnetir :LOL:

@06Berkay Bende katılıyorum yalnız, bundan sonraki süreçte fiyatların uçuk kısmını bence unutalım. 2021 üretiminin ve özellikle zamanla elektrikli araçların yaygınlışmaya başlayacağı bir çağın başlangıcı olacağını düşünüyorum. Bu nedenle önüzdeki yıllarda bazı ülkelerin aldığı belli başlı kararlar da var. Bildiğnizi gibi küresel ısınma vs. vs sorunlarımız hiç bitmiyor ama daha fazla teknolojik araçlar daha digitale döneceği için en azından bir süre sonra ayak uydurmalıyız diye düşünüyorum.
Mesela Matrik Farları çok sık ve yaygın göreceğiz, bu artık standart bir donanım haline gelir umarım.
2021'de Covid sebebiyle üretimlerin tekrar yavaşlaması gündemde.. Bu nedenle de elde olan araçlar tekrar daha da değerlenecek gibi gözüküyor... Elektrikli araçlar Dünya geneli yaygınlaşıyor evet ancak ülkemizdeki şarj istasyonu altyapısı, elektrikli araçların menzili ve araçların fiyatları nedeniyle biraz daha zamanı var diye düşünüyorum.. Bu nedenle ülkemizde petrol kullanan araçlar halen gözde olarak kalacak bir süre... Araçlar satıldığı pazarların ihtiyaçlarına göre araçlar üretiliyor ve de fiyat konusunda ulaşılabilir olması gerekiyor ki çok satsın, bu nedenle yazdığınıza istinaden örnek verecek olursam Led Matrix farlar uzun bir süre daha opsiyon olarak kalacak kendi düşüncem...

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben de bu siteye bakarım genelde.
İkinci eldeki çılgın yükseliş yerini durağanlığa bırakmış durumda. 2 ay öncesine kadar haftada 5000-10000tl artan fiyatlar artık sabitlendi gibi. Önümüzdeki dönemde ne olur bilmem.
Ana başlığın atlına ekledim sizinkini de en azından birilerini bilinçlendireceğimize inanıyorum. Gerçekten fiyatlar bir anda uçtu bakalım bundan sonra ne olacak.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ozaman 145.500 iyi fiyat gibi :) ...
Gayet iyi abim ama sattıktan sonra ne alınacak o da farklı bir konu... Boş paket Corsa 166 küsürdü en son

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gayet iyi abim ama sattıktan sonra ne alınacak o da farklı bir konu... Boş paket Corsa 166 küsürdü en son
Yani Bir kaç düşüncem var ama Nissan Qashqai ağır basıyor..Şu modelleri olabilir ;

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yani Bir kaç düşüncem var ama Nissan Qashqai ağır basıyor..Şu modelleri olabilir ;
İkinci ele geçmişsek durum değişir abi yaklaşık fiyat bandına bunları da düşünebilirsin.. :)

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben buna bir türlü ısınamadım neden biliyorum. Daha çok Skoda'nın Suv sınıfı Karoq yada Audi Q2 - Q3 aslında 2016 -2017 kasaları
Fiyat olarak biraz yüksek ama yakıt olarak ve konfor olarak uzun vadeli düşünürsek mantıklı oluyor.

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hemen hemen bütün Crossover ve Suv modelleri inceledim...Fiyat olarak en üst sınırıma yakın Nissan Qashqai haricinde Volkswagen Tiguan var...Diğer marka ve modelleri kafamda eledim :)...

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hemen hemen bütün Crossover ve Suv modelleri inceledim...Fiyat olarak en üst sınırıma yakın Nissan Qashqai haricinde Volkswagen Tiguan var...Diğer marka ve modelleri kafamda eledim :)...
Bir ara ciddi ciddi Mitsubishi ASX'e niyetlenmiştim o da fiyatlardan nasibini alınca yalan oldu :) Bi bak istersen hocam dış kaporta yakışıklı araba

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bir ara ciddi ciddi Mitsubishi ASX'e niyetlenmiştim o da fiyatlardan nasibini alınca yalan oldu :) Bi bak istersen hocam dış kaporta yakışıklı araba
ASX özellik ve fiyat bakımından en güzel SUV'lardandır.. Dayanıklı, özellikli ve güvenlikli bir araç... Fiyatına göre halen tercih edilesi :)

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.