şanzıman sorunu ve usta önerisi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Anladım teşekkür ederim. Peki bu ses için bir fikrin varmı. Mesela şu parçadanda yapabilir dediğin. Ona göre kontrollerini yaptırayım
Birkaç sefer dinledim ama anlayamadım.

• Beğen
Tepkiler: Mhsnmtn

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Valla hocam çekebildiğim kadar net çekmeye çalıştım ben sürekli duyduğum için hemen farkediyorum. Zaten ses hemen başlayıp bitiyor. O şekilde ayarladım ben

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Valla hocam çekebildiğim kadar net çekmeye çalıştım ben sürekli duyduğum için hemen farkediyorum. Zaten ses hemen başlayıp bitiyor. O şekilde ayarladım ben
Doğrudur yakından dinlemek gerek aslında trim seside var sanki videoda

• Beğen

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Doğrudur yakından dinlemek gerek aslında trim seside var sanki videoda
Aynen hocam bahsettiğim o ses trim sesi gibi geliyor ama 4. Ve 5. Viteste sadece geliyor

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
aracı lifte alıp 4-5 viteste dinlemek gerekiyor nereden geldiğien rahat böyle bulunur belkide kulaklarda ufak bir kama var ve titreşimi içereye iletiyordur. Motorlar fisktürle takılır yerine fabrikada dıarıda bunu mükemmel yapmak imkansız çünkü

• Beğen

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
aracı lifte alıp 4-5 viteste dinlemek gerekiyor nereden geldiğien rahat böyle bulunur belkide kulaklarda ufak bir kama var ve titreşimi içereye iletiyordur. Motorlar fisktürle takılır yerine fabrikada dıarıda bunu mükemmel yapmak imkansız çünkü
Aslında haklısınız bunu deneyecem mutlaka. Ölmezsem diyarbakırda hallederim bu ay içinde. Cevaplar için teşekkür ederim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Telefonu pedalları engellemeyecek şekilde yere koyun..Ses daha net duyulacaktır...