Sağ arka tarafta su birikmesi?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kalorifer peteği delinse ilk önce ön taraf ıslanırdı. Bence su giren iki yer olabilir. Birincisi işlevini yitiren kapı toz lastikleri ikincisi de (resimde yanlış görünmüyorsa deliklerde lastik tapa yok) tabandaki su tahliye delikleri.

UAsman

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Kalorifer peteği delinse ilk önce ön taraf ıslanırdı. Bence su giren iki yer olabilir. Birincisi işlevini yitiren kapı toz lastikleri ikincisi de (resimde yanlış görünmüyorsa deliklerde lastik tapa yok) tabandaki su tahliye delikleri.
Hocam tamirciye gittim de 2 gün sonra müsait olacağını söyledi. Şimdi eve gelince arabayı park ettim. Kontrol edeyim dedim her koltuk altında su varmış, bir tek şöfor arkası hariç. Oraya da bastırdım diğerleri gibi cıvık cıvık ses gelmedi. Bu suları nasıl tahliye ederim arabanın içinden. Var mı bir fikriniz?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hocam tamirciye gittim de 2 gün sonra müsait olacağını söyledi. Şimdi eve gelince arabayı park ettim. Kontrol edeyim dedim her koltuk altında su varmış, bir tek şöfor arkası hariç. Oraya da bastırdım diğerleri gibi cıvık cıvık ses gelmedi. Bu suları nasıl tahliye ederim arabanın içinden. Var mı bir fikriniz?
İlk önce suyun kaynağını bulun sonrada halıyıkama makinesiyle çekilir ve uzun süre havalandırma en sıcakta ve klima açıkken kullanırsanız bu havalarda daha hızlı kurur. Klima ısıtmaz ama nemi çeker.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Telefon numaranı gönderirsen kango aracımda yaptığım kurutma işleminin resimlerini WhatsApp'tan yollarım. (532 696 9757)