Rüzgarlık spoiler egzoz ucu

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Rüzgarlık spoiler egzoz ucu

Seninki daha güzel görünüyor doğruya doğru:) yarın bir konuşayım ustayla eğer kaynak işleri sıkıntı yaratmazsa biraz yukarıdan kestıreyım,  recai senın egzozuda kesıp sonra düz bir uca kaynak yapıp krom uca mı kaynakladılar?

Senınkını görmeseydım aslında içime sinmişti ama karsılastırınca yukarıdan kesılse daha ıyı olur dıyorum , sizin fikirleriniz önemli eğer sırıtmıyor gerek yok diyorsanız dokunmayayım o zaman.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Seninki daha güzel görünüyor doğruya doğru:) yarın bir konuşayım ustayla eğer kaynak işleri sıkıntı yaratmazsa biraz yukarıdan kestıreyım,  recai senın egzozuda kesıp sonra düz bir uca kaynak yapıp krom uca mı kaynakladılar?

Senınkını görmeseydım aslında içime sinmişti ama karsılastırınca yukarıdan kesılse daha ıyı olur dıyorum , sizin fikirleriniz önemli eğer sırıtmıyor gerek yok diyorsanız dokunmayayım o zaman.

Abi kesip direkt uca kaynaklandı benimki, arada başka parça yok. Ama sende arada düz uc olması daha iyi çünkü o kısmı komple keser, yeni bir düz uc koyar ve istediğin yerden yeniden kaynaklar. Egzosu yukarı almak hiç ama hiç sıkıntı olmaz egzoscu için...

Bana sorarsan biraz aşağıda ama uğraşıp yeniden yapacak kadar değil, bir de bu işlemi dilediğin zaman yaptırabilirsin. Biraz kullan gözüne hoş gelmezse yeniden yaparsın:) ևok yukarıdan kesilseydi geri dönüşü zor olurdu ama aşağıdan kesildiği için dilediin zaman biraz daha kesip yukarı çıkarabilirsin, kafan rahat olsun yani :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Abi kesip direkt uca kaynaklandı benimki, arada başka parça yok. Ama sende arada düz uc olması daha iyi çünkü o kısmı komple keser, yeni bir düz uc koyar ve istediğin yerden yeniden kaynaklar. Egzosu yukarı almak hiç ama hiç sıkıntı olmaz egzoscu için...

Bana sorarsan biraz aşağıda ama uğraşıp yeniden yapacak kadar değil, bir de bu işlemi dilediğin zaman yaptırabilirsin. Biraz kullan gözüne hoş gelmezse yeniden yaparsın:) ևok yukarıdan kesilseydi geri dönüşü zor olurdu ama aşağıdan kesildiği için dilediin zaman biraz daha kesip yukarı çıkarabilirsin, kafan rahat olsun yani :)

ok en mantıklısı bu, hafta içi tavan spoılerını da taktın mı aracına rakip geliyor:) Bu arada malatya nasıl memnun musun ben 3 yıl çalıştım orada 2003-2006.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
   ok en mantıklısı bu, hafta içi tavan spoılerını da taktın mı aracına rakip geliyor:) Bu arada malatya nasıl memnun musun ben 3 yıl çalıştım orada 2003-2006.

Spoiler konusunda yazıcam sana abi.

MAlatya'dan birçok yönden memnunum abi. İnsanları ılımlı ve iklim koşulları özellikle Erzurum'dan geldikten sonra bende şok etkisi yarattı 005hihih  10 yıldır hayatımda ilk defa Ocak ayında kar yok :)  Erzurum'da sabahları  kalkardım aracın kontağını açardım ve -26 yazısını görürdüm. Bir de aracı çalıştırıp o ısınana kadar camların buzunu temizlerdim..  Haftada 1, bazen 2 kere araç yıkatırdım.  Hatta forumumuzda Hakan var (Ozgun88) onun açtığı konulara gözün takılırsa ne demek istediğimi daha iyi anlarsın abi  :)

şimdi ise  kapalı garajım var, evim çalıştığım okula 100 - 150 metre, aracımı götüremiyorum. Ve ayda 1 kez kirlemediği halde aracımı kendim yıkıyorum petrolde :) İnan bana bir avuç çamur yok yollarda, yazın ise toz yok bu yönlerden çok memnunum.

Ama biraz sakin, dolayısıyla bizler için bazen sıkıcı olabilen bir şehir. Tam emekli şehri diyebilirim :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de merkezde bir okulda calismistim hani şu kışlanin oldugu yerde ama okul cok kotuydu ogrenciler cok problemleydi zor olmustu yani onlara ingilizce ogretmeye calismak :) evim valiligin oradaydi , iklimi baraj gollerinden dolayi ilimanlasmis pek bir kar gormedim ben de ama istanbuldan sonra ne kadar guzel olsada sıkılıyor insan son yil tayinim cikmasa istifa edecektim ben cok bunalmistim orada, yesili suyu guzeldir ama , universitesi de cok iyidir.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun.3 santim yukarda olsa daha da güzel olabilirmiş ama bu şekilde de gayet hoş duruyor.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Hayırlı olsun.3 santim yukarda olsa daha da güzel olabilirmiş ama bu şekilde de gayet hoş duruyor.
Sağolasın ,Bugün konustum ustayla o tabiki uygun yere takıldığını iddia ediyor ama içime sinmedi dedım bakalım yarın gel hallederız dedı ama kaynağı söktür taktr yaptırmakta ıstemıorm acıkcası kararsız kaldım iyice.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlısı olsun. uygulama güzel olmuş tek sıkıntı difüzör kesimi aşağıdan yapmış usta turbo difürözü gibi kesilseydi daha güzel dururdu. Benim de haziranda yaptırdığım egzoz ucu ben difüzörü kestirtmedim turbo difüzörü taktırtmıştım.
[img=800x450]http://p1306.hizliresim.com/1b/p/pf1k2.jpg[/img]

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gule gule kullanin,umarim egzostan cikan duman tamponunuzu karartmaz,dizel araclarda cok goruyorum bu durumu

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

ttt35 link' Alıntı:
hayırlısı olsun. uygulama güzel olmuş tek sıkıntı difüzör kesimi aşağıdan yapmış usta turbo difürözü gibi kesilseydi daha güzel dururdu. Benim de haziranda yaptırdığım egzoz ucu ben difüzörü kestirtmedim turbo difüzörü taktırtmıştım.
[img=800x450]http://p1306.hizliresim.com/1b/p/pf1k2.jpg[/img]

Peki Ne kadara mal oldu acaba ve takılması nasıl kolaymı...