Rüzgarlık spoiler egzoz ucu

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Rüzgarlık spoiler egzoz ucu

Teşekkür ederim yalnız bıraz altta mı kaldı acaba bıraz daha yukarıdan mı kestırseydım tamponu ama fitil görünür diye fazla yukarıdan kestirmedim ,ne dersınız cok aşagıdaysa yarın gidip bıraz yukarıya aldırtayım.  Bu arada 200e mal oldu turbolardaki ucu montaj dahil 90a takıyordu.
 [img=800x600]http://i.hizliresim.com/wOknd0.jpg[/img]

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yukarıda olsa ama fitil görünecek kötü olacak ya da orjınal turbo difüzörü almak lazım.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
yukarıda olsa ama fitil görünecek kötü olacak ya da orjınal turbo difüzörü almak lazım.

Egzoz ucu çok şık durmuş, ben beğendim ama bana da biraz aşağıda gibi geldi.  ::)
Sanki çok az daha yukarıya çekilirse daha hoş durabilir.  :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Egzoz ucu çok şık durmuş, ben beğendim ama bana da biraz aşağıda gibi geldi.  ::)
Sanki çok az daha yukarıya çekilirse daha hoş durabilir.  :)

tesekkur ederım , çok göze batmıyorsa böyle bırakıcam cunku orjinal ucu kesıp baska bır ucla düzleştirerek kaynak yapıldı ve o da takılan uca kaynaklandı bıraz yukarı cekmek ıcın bu kaynakları sökmek lazım ne diyorsun mert gerek var mı yoksa böyle de güzel mi?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
tesekkur ederım , çok göze batmıyorsa böyle bırakıcam cunku orjinal ucu kesıp baska bır ucla düzleştirerek kaynak yapıldı ve o da takılan uca kaynaklandı bıraz yukarı cekmek ıcın bu kaynakları sökmek lazım ne diyorsun mert gerek var mı yoksa böyle de güzel mi?

Belki çektiğiniz fotoğraf hafif yukarıdan olduğu için bizde yanılıyor olabiliriz.  ::)
Belkide olması gerektiği gibi yapılmıştır ama biz fotoğraf açısı yüzünden aşağıda gibi görüyoruzdur.
Tam cepheden (dümdüz) bir fotoğraf olsa tam anlamıyla yorum yapabilirim ama durumu net kestiremedim.  :)

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz daha yukarda olması gerekiyordu resimde işaretlenen yerden kesilmesi gerekiyordu.
Ama böylede güzel duruyor bence fazla sıkıntı yapmaz

Ekli dosyalar

• dsc00021hg.jpg
    dsc00021hg.jpg
    60.9 KB · Görüntüleme: 6

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun. Fotoğraflarda güzel görünüyor ama aşağıdan kesilmiş gibi. Gözüne hoş görünüyorsa hiç dokunma abi.

Ben daha üstten kestirmiştim, Egzost takıldıktan sonra fitil pek görünmüyor, hatta görünse de kötü görünmüyor.