Rötuş yapma tekniği.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Rötuş yapma tekniği.

paylaşım için tşk.. videodaki gibiyse çok iyi bir ürün,ama reklamlara kanmamak gerekir, bi ara çizik giderici kalemler vardı ne reklamları yapıldı,bir hışımla gittim aldım, sonuç hüsran..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizcetin link' Alıntı:
paylaşım için tşk.. videodaki gibiyse çok iyi bir ürün,ama reklamlara kanmamak gerekir, bi ara çizik giderici kalemler vardı ne reklamları yapıldı,bir hışımla gittim aldım, sonuç hüsran..
Cizik kalemleri tam bi fiyaskoydu. Bu normal boya sanirim tirnak giren cizigi dolduramaz ama boyanin ustune cila falan uygulanirsa mat durmayacagi icin fazla siritmaz saniyorum.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paylasim icin tesekkurler Bulent abi, sayende birsey daha ogrendik

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşlem doğru fakat başarılı bir şekilde uygulamak bu kadar basit değil, düzgün yapılırsa tırnak giren çiziği bırakın astara inen çiziği bile büyük oranda gizler.Rötuş boyası ve verniği 10 liraya hazırlatırsınız, 15 liraya da zımpara ve atas waxy alın hem uygulama sırasında kullanırsınız hem de daha sonralarda wax niyetine...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi boyarken cok dıkkat etmek lazım bende buna benzer bır urun almıstım ılkınde basarılı olamadım ama sonra ınce bır calısma ıle mukemmel dıyebılırım

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende linkteli üründen var boyasını beğenmedim sırıtıyor .gittim biraz daha ucuza Opel in orijinal rotüş boya kitini aldım ebaydan tavsiye ederim.rötüş yaptığım belli bile olmuyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Bende linkteli üründen var boyasını beğenmedim sırıtıyor .gittim biraz daha ucuza Opel in orijinal rotüş boya kitini aldım ebaydan tavsiye ederim.rötüş yaptığım belli bile olmuyor.
Opel orjinal boyasimi..?
Opel boya uretmiyorki.
Onemli olan boyanin ayni renk kodunu yaptirmak.