PO kartla 4 kere 100 tl akaryakıt alana 30 tl hediye

• Konuyu başlatan napleser
  • Başlangıç tarihi
N

napleser

Bilgi Girilmemiş
045thumbsup

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: PO kartla 4 kere 100 tl akaryakıt alana 30 tl hediye

Sn. napleser
Bende aynı kampanyadan faydalandım, promosyon broşürünün altındaki kampanya detaylarında (hani büyüteçle bakınca anca görülebilen yazılar) hediye 30TL nin kartlara kampanya bitimini takiben 8 Aralıkta yükleneceği ve o günden itibaren kullanabileceğimiz belirtilmiş. Benzincideki arkadaşın sizin hediyenizi çekme ihtimalide yok merak etmeyin çünkü hediyeniz 8 aralıkta aktif olacak.
Gönlünüz rahat olsun kampanya bitiminde hediye kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. 

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekleme olarakta içinizin rahat etmesi için herhangi bir Petrol Ofisi'nde puan sorgulama işlemi yaptırın, kartınıza yüklenmiş 30TL hediyeyi göreceksiniz ama dediğim gibi 8 Aralıkta aktif olacaktır o zaman kullanabilirsiniz.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Sağolasın Mert kardeş adamın günahını aldık o zaman.Siliyorum mesajımı.Bilmeden konuşmamak lazım :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Sağolasın Mert kardeş adamın günahını aldık o zaman.Siliyorum mesajımı.Bilmeden konuşmamak lazım :)

Rica ederim  :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

worldcard kampanyası dün bitti bugün de bonus başladı sanırım. kampanya ayrıntılarını dikkatli okuyun, son tarihten sonra yaklaşık 15 günlük süre içinde aldığınız yakıtta indirim yapılıyor bir sonraki ekstrede görüyorsunuz.

pardon düzeltiyorum po kart için olan kampanyayı yazmışsınız siz.
ayrıca benim yazdığım kampanya da var.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Abi bugün 30 tl lik hediye benzini alayım dedim vermeyince istasyon bende şikayet edeyimmi diye sormuştum.8 aralıktan sonra kullanılıyormuş o hediye.
Ben konuyu PO ya giydirmek için açmıştım sağolsun Mert kardeşimiz açıklayınca işin aslını bende değiştirdim baştaki mesajı .Değiştirincede sırf başlık kaldı.