PHİLİPS CCR 2006 CD changer..

celmenoyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanma klavuzuna göre harici kaynak bağlanabiliyormuş bu teybe. acaba nedir bu harici kaynaklar? mağlum cd okuma özelliğini kaybetti alet. bişeyler yapmam lazım. ıpod türü şeyler bağlamak mümkün mü?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
cdr_2005.jpg

platine_1_g_en.jpg

platine_2_g_en.jpg

Radio-Klinke_g_en.jpg

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Yada

TapeRemoval.jpg

28 pin TDA7313N Amp Entegre

ChipLocOutHighlighted.jpg

Pin 25 Sol ön
Pin 24 Sağ ön
Pin 23 Sol Arka
Pin 22 Sag Arka

ChipPins.jpg

.

CapsInPlace.jpg

CableConnected.jpg

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey Bende aracıma aux yaptırmak istiyorum. Yukarıdaki verdiğinizin hangisini yaptırmamı önerirsiniz.Asıl önemli olan sorum bunu yapınca cd ye geçirip ister cd ister aux mu kullanıyoruz.Teşekkürler.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cengiz bey Bende aracıma aux yaptırmak istiyorum. Yukarıdaki verdiğinizin hangisini yaptırmamı önerirsiniz.Asıl önemli olan sorum bunu yapınca cd ye geçirip ister cd ister aux mu kullanıyoruz.Teşekkürler.

sana tavsiyem ikinci projedeki gibi telefon girişini aktif edip kullanman.
Bu kanal radyo ve CD den bağımsız olarak teybin arkasındaki tel mute yazan uca şasi verdiğinde aktif olur.

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin önerdiğiniz gibi alttaki tlf bölümünü aktif hale getirttim.Hoşuma gitmeyen sadece ön kolonlardan ses geliyor haliyle tlf gelince sadece önden ses gelir diye düşündük... Üstte bulunan projeyi uygulasak arka kolonlardan ses gelir mi? teşekkürler..

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Bey Bende 2. Projeyi omageowners dan bulup elektronikçi bir arkadaşla beraber yaptık. Sadece ön hoparlörlerden ses geliyor teypten ses açılmıyor sadece ipod dan ses açabiliyorsun hem ipod hemde radyo veya cd aynı anda çalabiliyor o anda teybin sesini tam kısınca sadece ipod çalıyor ama dediğim gibi ipod dan sesini açabiliyorsun. Bu proje hakkında siz hiç çalışma yaptınız mı yaptıysanız izlenimleriniz nelerdir. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Konu üzerinden baya bi geçmiş ama bu projeyi uygulamak istiyorum. yapan arkadaşlar sadece ön hoparlörlerden ses aldıklarını yazmış.

Pin 25 Sol ön
Pin 24 Sağ ön
Pin 23 Sol Arka
Pin 22 Sag Arka

burada ön hoparlörün 24 ve 25. pinler olduğunu söylemiş bağlantıda da 24-25. pinlere bağlantı yapmış. aceba 24-22 ve 25-23 pinlere birlikte bağlantı yapsam. herhangi bir zararı olur mu? araya başka bir eleman bağlamaya gerek olur mu? elektronik konusunda bilgili arkadaşlar bilgi verebilir mi? şimdiden teşekkürler

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Biraz uğraştırdı ama yaptım sonunda. Cengiz beye desteği için teşekkürler