Pendik Opel ATM de chip taktıran üyemiz var mı?

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Uyelerimizden Pendik Opel ATM servisinde aracına chip taktıran var mı acaba

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pendik Opel ATM de chip taktıran üyemiz var mı?

Mrb;ben o servısı kullannıyorum.orda öyle bır uygulama yapılıyor mu ?

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar. Uyelerimizden Pendik Opel ATM servisinde aracına chip taktıran var mı acaba

Merhaba arkadaşım bir ay önce opel atm den 1.3 cdtı sport araç aldım alırken çip uygulaması yapıldı aracıma.dynometreye çıkartmadım aracımı ama söylediklerine göre şu an 95 hp den 120 hp ye çıkmış aracım.ha bana sorarasan şirketimizde 2009 model 1.6 tdı 109 hp focus var onun performansını aratmıyor araç gayet performanslı.

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cip derken bax uygulamasi olabilirmi acaba

AstRaTurBo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mr.blacksea link' Alıntı:

Merhaba arkadaşım bir ay önce opel atm den 1.3 cdtı sport araç aldım alırken çip uygulaması yapıldı aracıma.dynometreye çıkartmadım aracımı ama söylediklerine göre şu an 95 hp den 120 hp ye çıkmış aracım.ha bana sorarasan şirketimizde 2009 model 1.6 tdı 109 hp focus var onun performansını aratmıyor araç gayet performanslı.

Yazilimmi yoksa box mu taktirdiniz ?

YILDIZ24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:

aracı haziran sonunda pendık atm den alacagım.Chip için konuştugumda yazılım attıklarını söylemişlerdi. Chipli şekılde alacagım bayiden aracı.Kesin birşey söylerım aldıgımda. Dynoya da çıkartmadan duramam :D

AstRaTurBo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YILDIZ24 link' Alıntı:
aracı haziran sonunda pendık atm den alacagım.Chip için konuştugumda yazılım attıklarını söylemişlerdi. Chipli şekılde alacagım bayiden aracı.Kesin birşey söylerım aldıgımda. Dynoya da çıkartmadan duramam :D

Bende yazilim atiyorlar zannetmistim araba 0 iken yapilmisti yhane sizin gibi. Ama bi baktim arabama box takmislar Racechip 700 tl verdim biseye yaramadi araba duzensiz calisiyodu gaza bastigimda  araba kademe kademe hizlaniyodu direk soktum ve iade ettik.
hic tavsiye etmiyorum racechip.

mustafa571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aracımı ilk aldığımda pendilk atm ye servise götürdüm. orada görmüştüm race chip dalgasını. 450 tl ye taktıklarını söylediler. eğer ellerinde olsaydı o an taktıracaktım ama şuan yazılım la chip arasında gidip gelmekteyim

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 yıl önce bu konuda forumda çok uzun teknik bir yazı yayımlamıştım. ֖zetle kesinlikle chip yada box türü para tuzağı olaylara girmeyin.

performans çok önemli ise 1,5 yada 1,6 dizel araçlar alın ben öyle yaptım keyfim yerinde. şehir içi  5 litre tüketiyorum, ve araç 1,6 dizel kalkışta  yokuşta roket gibi...

yada 1,3 te olsa cılızda olsa satana kadar sabredin. boşuna başka paralar harcamayın.